Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to dost divna hra, ale svojim sposobom chytlava. Design urovni je miestami psychedlicky *8* Mierne mi to pripomina Anarchy Online (hlavne hudba) mixnute s Neuro Hunterom.
    Zatial sa to da, ale cakam problemy. Neuro Hunter ma tiez najprv chytil, ale neskor sa kvoli bugu nedal dohrat...
  • Vodny
    Moc pěkná recenze, přesně ve stylu hry. Ambiciózní a v mnoha ohledech daleko od slibů, nebo toho, v co tvůrci hry zřejmě doufali, nicméně příslib do budoucnosti tam je veliký. Navíc podobně jako v případě kdysi s despektem přijatého Vampire: The Masquerade - Bloodlines se tohle pro mnohé může stát hrou roku. Škoda jen toho odfláknutého systému dialogů a gulášového podání příběhu.
  • 13_11
    Já bych ještě k Lukášovi doplnil, že A.V.A. jsou pravidla / desková rolová hra od stejných francouzských kluků, co dělali E.Y.E.: Divine Cybermancy. Píšu to proto, že onu deskovku vymysleli v roce 1998 – a nevím jak většina tady, ale pro mě / pro ‚nás‘ to byla magická doba, kdy se přes den četl cyberpunk a přes noc se pařilo jako o život. Kdo zažil, ten vidí, že devadesátky se z E.Y.E. přes monitor přímo propalují! Právě proto jsem ze hry tak nadšen, ačkoli jsem ještě neměl tu čest.
  • Hru jsem koupil na steamu, nicmene design urovni a misi me odradil .... Urovne jsou sice obrovske s ruznymi moznostmi postupu ale jaksi bezduche a prazdne ... viz uvodni chram. Vyzkum a hakovani je fajn ale podoba se spise zbesilemu klikani na ruzne druhy utoku jak uz bylo receno :-).
    • To hakování není nějaká logická minihra nebo tak něco?
      • jj, ale zalozena na rychlem klikani na ruzne druhy utoku, pricemz hakovany system se aktivne brani volenim svych utoku a v pripade neuspechu se hacker stane hacknutym .....
        • hackování neni jenom o klikaní, musis zvolit spravny postup a reagovat na zahy protivnika....a hra je to zábavná alespon pro me. Je pravda ze nektetry veci tam sou na facku, ale jinak je to fakt zábavnej oldschool.
  • To je zase recenze *13* *11* čte to po sobě někdo? některé věty nedávají smysl a nebo to jsou pseudo-filosofické úvahy. *13*
    Na Steamu je tato hra za 20euro.... ale jestli je tam tolik chyb/bugů jak je popsáno v recenzi, to rozhodně nestojí za koupi.
    - Nevíte někdo jaká je délka hry, čistá hrací doba bez opakování misí.
    - Hra nemá libovolné ukládání? Jak dlouhé jsou checkpointy?
    • Pri uvedeny stala ta hra tusim aj 4.99€, ale aj tak ma to nejako neoslovilo. Aj ked cena bola lakava.
      • uvedeni
    • Ktere nedavaji smysl? Je to dlouhe, ale velmi slusne napsane. A jake filosoficke uvahy, kde??

      20 euro je za tuto hru nicmene prilis.
      • prudislav
        já za to 20euro dal a nestěžuju si
  • hra je to skvělá,trošku umění smíchat tolik různých témat :) ale bohužel/bohudík jen pro určitou skupinu. obrovská škoda ale její zabugovanosti a ne moc přijemné audio stránce ....
  • God-of-War
    proš mi to podle obrázku připomíná Hellgate? *2*
    • to me taky napadlo :)
  • Bude aj videorecenzia? Z videii mi tam velmi vela veci vadilo, recenzia tiez nie je zrovna najoptimistickejsia. Ale na druhu strnau, atmosfera moze byt dobra a tolko moznosti vyvoja postavy...
    Pockam na tristo patchov a uvidime.

    Ale VR by som rad videl
    • janchor
      Uvažovali jsme o ní, ale bohužel máme jen omezenej počet rukou, takže na E.Y.E. se s videem nedostane.
      • ale no tak;)
        zaslite mi kopiu a ja urobim VR:P
        • 13_11
          Jako správný nezávislák bys měl tvůrce hry podpořit a z obstarané kopie video udělat! Pěkně ho sestříhat, dát mu fajn osobitý komentář a tramtadadá na YouTube. Protože milí čtenáři, kdo říká, že donekonečna zůstane jen u čtenářských recenzí, že?

          Jinak si myslím (opakuji: myslím – nehrál jsem, jenom jsem četl a viděl a jsem z toho všeho nadšen!), že atmosféru hry poctivě vystihuje toto video ze samotného hraní. Pokud jsi ještě neviděl, můžeš si tak udělat o něco čistší obrázek.
          • nehral, pozriem dik
            no je tam vela veci co ma na nej laka (cyberpunk; vela statystik; zlozitost; temna atmosfera)
            no na druhu stranu vela veci co ma dost strasi (maly tim urobi obrovske lokacie - ako kvalitne budu spracovane? nebudu to len nejake prazdne onicom traposiny? dalsia vec: priserna zabugovanost, mam dat 20 e za hru ktoru si bohvie kolko nebudem moct poriadne zahrat? a tretia vec: to ze musis hru prejst trikrat aby si sa dostal ku koncu, to je co za chujovinu? jeden z dvoch hlavnych dovodov preco hram (a milujem) RPG je pribeh. A ja niesom typ hraca co by presiel hru a isiel ju hned znova hrat, vsekto si tam pamatam, potom ma to nebavi. takze dohram hru a nebudem vediet koniec?)

            takze bojim sa za to dat 20 e, asi pockam na zlavu, teraz nemam peniaze a za vyplatu si chcem kupit ine veci.
  • Hrozně mi to připomíná helgate london :D a prvky dalších her *1* HALUZ
  • Myslím, že ta hra je trošku user unfriendly ale zase není důvod ji uplně zatracovat. Působí trošku oldschoolovým dojmem - a to nová generace "hráčů" strašně težko příjmá. Pár patchů (přinejlepším pouze 1) a hodnocení by se mohlo pohybovat kolem hodnot 7+/10
    • Cajk
      prý na to existuje obří patch, nevím, do jaký míry je v současnosti v oběhu..
      • janchor
        Vyšel první oficiální a na dalším se pracuje. Úzká, ale oddaná komunita pak dává dohromady různý další úpravy, hlavně novej překlad. Já sám to hrál s odstraněním efektů zaměřovače a hlavně patchem, kterej rožšiřuje možnosti nastavení ovládání (třeba crouch toggle, bez kterýho si skoro nedovedu představit hacking).
        • Aha, takže po dvou letech z toho bude solidní hra, jak z Vampire Bloodlines. Ok, počkám.
        • Cajk
          Jj, prej skvělá hra po těch updatech a bude ještě lepší, až si to komunita vychytá.. Škoda, že člověk nemá víc času..
    • nikdo (aspoň tady v recenzi, čets to vůbec *7* *7*) jí nezatracuje. unfirendly je DOST
      • no...obvykle se neomezuji jen na jednu recenzi popř. jeden zdroj. Takže (pokud znáš i jiné weby *7* *7* ) bych si zkusil přečíst i další recenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit