Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Já bych ještě k Lukášovi doplnil, že A.V.A. jsou pravidla / desková rolová hra od stejných francouzských kluků, co dělali E.Y.E.: Divine Cybermancy. Píšu to proto, že onu deskovku vymysleli v roce 1998 – a nevím jak většina tady, ale pro mě / pro ‚nás‘ to byla magická doba, kdy se přes den četl cyberpunk a přes noc se pařilo jako o život. Kdo zažil, ten vidí, že devadesátky se z E.Y.E. přes monitor přímo propalují! Právě proto jsem ze hry tak nadšen, ačkoli jsem ještě neměl tu čest.
  • Vodny
    Moc pěkná recenze, přesně ve stylu hry. Ambiciózní a v mnoha ohledech daleko od slibů, nebo toho, v co tvůrci hry zřejmě doufali, nicméně příslib do budoucnosti tam je veliký. Navíc podobně jako v případě kdysi s despektem přijatého Vampire: The Masquerade - Bloodlines se tohle pro mnohé může stát hrou roku. Škoda jen toho odfláknutého systému dialogů a gulášového podání příběhu.
  • hra je to skvělá,trošku umění smíchat tolik různých témat :) ale bohužel/bohudík jen pro určitou skupinu. obrovská škoda ale její zabugovanosti a ne moc přijemné audio stránce ....
  • je to dost divna hra, ale svojim sposobom chytlava. Design urovni je miestami psychedlicky *8* Mierne mi to pripomina Anarchy Online (hlavne hudba) mixnute s Neuro Hunterom.
    Zatial sa to da, ale cakam problemy. Neuro Hunter ma tiez najprv chytil, ale neskor sa kvoli bugu nedal dohrat...
  • Hrozně mi to připomíná helgate london :D a prvky dalších her *1* HALUZ
  • God-of-War
    proš mi to podle obrázku připomíná Hellgate? *2*
    • to me taky napadlo :)
  • zdá se mi to nebo poslední dobou dostávaj všechny hry 6/10?
    • A ono fakt , Poláček asi zabudol prenastaviť konšpiračný generátor náhodnych hodnotení *8*
    • 16cmfan
      Čudujete sa keď dostanú 10/10 alebo 6/10. *3*
    • prudislav
      no ony ty největší shity se ani nerecenzujou . osobně se mi EYE líbilo (za ty peníze) a ani jsem nebyl tak frustrován jak recenzent ale dal bych maximálně 7 s odřenýma ušima
  • Danieledl
    Co to proboha je? *3*
    • Danieledl
      A ty tímhle kometářem *4*
    • SA-reg
      Jiná hra něž to, co ti nacpal mainstream do hlavy...
      • MidnighT91
        Tím mrkacím smilem si se zachránil od spousty mínusků...
  • BoB.2
    Škoda.
  • Myslím, že ta hra je trošku user unfriendly ale zase není důvod ji uplně zatracovat. Působí trošku oldschoolovým dojmem - a to nová generace "hráčů" strašně težko příjmá. Pár patchů (přinejlepším pouze 1) a hodnocení by se mohlo pohybovat kolem hodnot 7+/10
    • Cajk
      prý na to existuje obří patch, nevím, do jaký míry je v současnosti v oběhu..
      • janchor
        Vyšel první oficiální a na dalším se pracuje. Úzká, ale oddaná komunita pak dává dohromady různý další úpravy, hlavně novej překlad. Já sám to hrál s odstraněním efektů zaměřovače a hlavně patchem, kterej rožšiřuje možnosti nastavení ovládání (třeba crouch toggle, bez kterýho si skoro nedovedu představit hacking).
        • Aha, takže po dvou letech z toho bude solidní hra, jak z Vampire Bloodlines. Ok, počkám.
        • Cajk
          Jj, prej skvělá hra po těch updatech a bude ještě lepší, až si to komunita vychytá.. Škoda, že člověk nemá víc času..
    • nikdo (aspoň tady v recenzi, čets to vůbec *7* *7*) jí nezatracuje. unfirendly je DOST
      • no...obvykle se neomezuji jen na jednu recenzi popř. jeden zdroj. Takže (pokud znáš i jiné weby *7* *7* ) bych si zkusil přečíst i další recenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit