Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No...nevim jaký představy má EA o životě takovýho normálního člověka, já se ráno probudim...a určitě nemám náladu hrát, když je čas tak spíše posexuju...cestou do práce většinou nejsem schopnej ničeho, během pauzy na oběd jsou určitě taky lepší aktivity než se utápět ve hře a k večeru už je to absolutně mimo, to si pomalu nevzpomenu, že nějaký hry existujou...ale možná jsem "výjmečnej" nebo nejsem cílová skupina,..vlastně hraju hry jen když nemám absolutně co dělat nebo se objeví fakt dobrej kousek
  • ja uz se z toho onlajn pom*dam... hledat trkvasi po netu a genericky bombeni to ne... ve finale svety jsou super napad... strilecka, strategie, adventura, rpg z jednoho sveta je krasna hudba budoucnosti
  • Rano som rad ked rozlepim oci, prebera ma az prva kava v robote.
    Cestujem autom.
    Cez obedovu prestavku som rad ked sa stihnem najest a precitat noviny od rana.
    Po sichte vecer casto tak vyflusnuty, ze akekolvek hranie neprichadza v uvahu.
    Hry pre deti a pubertakov ma nebavia.
    Hry na mobiloch,PSP,typu farmville/prehliadacove, kratkotrvajuce ma neberu.
    Vitajte v dospelosti/realite deti/a/alebo/financni manageri.
    Sorry za negativny post.
    *1*
    • No za mě máš plus, mám to dost podobné, ale studentíci to asi nepochopí.
      • Neni student jako student a jsou studenti/skoly,kde ten student ma mene casu,nez spousty tech pracujicich *3* .
        • Jo, to beru. Stejně jako není pracující jako pracující *5*
        • Třeba vysokoškoláci...3x6 hodin na přednáškách
          • Nové heslo EA: "Gotta Catch Em All"
            • To poslední patřilo k šullíkovy
  • EA chce všechny vaše peníze!
  • A kdy EA ukoni svoji existenci tam nepisou? Ani se mi to nechce cist
  • To by se jim líbilo *1* A hlavně za každou službu solit jak mourovatý
  • Tahle MMO manie uz zacina byt trochu otravna.
    Vetsina tech MMO co se na nas ze vsech stran vali stejne za moc nestoji,pripadne i kdyz jsou slusne,tak nic noveho vetsinou neprinesou a po prvotni vlne zajmu stejne zacne klesat pocet hracu az nakonec hru zrusi,nebo prejdou na F2P model.
    A jak znam EA,tak tezko od nich ocekavat nejake novatorske MMO a lze ocekavat,ze se hry zbavi hodne rychle po tom,co se projevi trochu vetsi odliv hracu.
    To si muzou klidne nechat.
  • JohnyTheZik
    Nacvičíte na tabletu kop na bránu na tabletu,
    naše staré hodiny bijí čtyři hodiny.
  • Shaker
    na to vam, EA, se*e bilej tesak
  • Najvacia sranda je aj tak to ze ea nieco vyda urobi predtym mega promo a ludia sa dotoho pohrnu , potom po roku ohlasia koniec podpory :D takto nejak budu vyzerat ich online hry, nahrabat v zaciatkoch 10 000% investicii a potom sa na projekt vykaslat a vzdy dokola....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit