Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam ze se zlepsi pocit z NFS payback. EA to prehani. Jestli tomu tak bude dal tak R.I.P. Fifa, Nhl, Battlefield... *6*
  • Jasně cywe, teďka druhej den se s tebou ještě někdo bude bavit. *4*
  • Dobré ráno šípková růženko.
  • Na prachách vám but zaleží, nebo ne. Pokud mikrotransakce budou plošně regulovány a začnou USA, UK.. moc času vám nezbývá, COD to ví..je čas těžit. Chyba EA, válka pouze začala.
  • todle celé bych shrnul asi jako sto lidí, sto chutí no ne? :)
  • https://www.epicgames.com/unrealtournament/

    nemáš zač ;-)
  • To jsem úplně neřekl, ale může za zničení spousty kvalitních studií ........ Proces je stejný - koupí úspěšnou firmu, která vyvinula úspěšný titul a kompletně zničí značku a ještě před kompletní destrukcí povyhazuje vývojáře, kteří protestují proti jejich přístupu. Takže místo kvalitních titulů máš vyhypovaný dojný krávy bez příběhu, bez obsahu, bez kvalitních či originálních mechanik, které jsou prodávány přes korporátní dě*ky na twichy a na publikacích jako IGN GAMESPOT METACRITIC GAMES etc.
    Jinak za zničení většiny těch titulů krom falloutu může opravdu EA. Pokud se podíváte na pozadí je to tak. Proč si myslíte, že CD project red odmítl pohádkovou nabídku od EA ? Díky bohu za takové firmy víc podobných .......
  • už jsem jako nejhorší firmu v ČR pro letošek jmenoval Tiscali, ale tak přìště
  • Na hodku no, ale zase ted s Evil Within 2 jsem se hecnul, par dni spal jen 4 hodky a stalo to za to, deti pak neco druhej den neco chteli, bohuzel jsem nebyl stavu rozkodovat co, no uz to neni co to bylo za mlada no...
  • tak uz se do toho vlozili i politici (belgie/hawai) a treba to zacne bejt zajimavy. akorat se bojim prislovi "kdyz se kaci les, tak litaji trisky" a aby to neodnesly i hry co si to nezaslouzi.
    https://www.youtube.com/watch?v=h03EY02y2WE
    (ale mejte na pameti ze YongYea je takovej umirnenejsi AngryJoe co se herni novinariny tyce. rad kritizuje za kazdou cenu)
  • Jack1947
    Pod tohle se podepíšu, parádní hra a dokážu tam strávit hodiny...
  • Jack1947
    Zrovna SW:battlefront2 bych si i pořídil ta hra je v pohodě, prostě dát si pár zápasů a zase hup na něco jiného ale tímhle mě znechutily, Beztak tam budou a budou tam i lepší zbraně a nezajimá nikoho že ty nejlepší půjdou grindnout nebo díky achivementu po 150 hodinách... *11* *12* sprostota tohleto.
  • A kam jinam by to vypousteli v oceánu se to rozpustí
  • tak to je dobrej fail, za všechny špatný hry může ea...
  • jo, a taky bijou černochy
  • Proto by to mělo dostávat každej rok víc firem - a EA bejt mezi nima.
  • Je to výborná zpráva, jen houšť a větší kapky. Hlas lidu dokáže hodně. Jen je potřeba mít trochu soudnost; nominovat EA jako nejhorší firmu v USA ve světě, kde jiné americké firmy zabíjejí indiány, vypouští sajrajt do oceánů atd. apod., je trochu dost na palici.
  • Ted pujdou akcie zase nahoru je dobre že jsem koupil celej balík akcií kdyz cena klesala. Tahle spolecnost má budoucnost jen škoda že ty spatne recenze tady biznisu moc nepomahaji. Pritom jsou to v pohode hry ♡
  • A žere malí děti.
  • Tak pozor ty skiny nejsou nějaké zlo.
    Pokud vás to nezajímá, tak si vesele hrajte dál...
    ,,,a kdo chce, ten do toho může navalit své peníze (lepší aby děcka utráceli za nějaké virtuální skiny než prachy cpát třeba do cigaget)

    Kupovat skiny a kupovat levely a výbavu, jsou 2 dost odlišné věci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit