Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyhle zminovany hry dokazujou presne to, co jsem rekl *1* Grafika hezka, ale hru dela hratelnost, ne grafika, to je zaklad pro tvorbu hry. Hra muze mit grafiku jako prase, ale nebude hratelna. Ale u hratelny hry clovek na grafiku tak moc nekouka *5*
  • XXDarthVaderXX
    První 2 - 4 roky stroj na peníze spíše ne, ale ano mají větší šanci prorazit na dalším trhu...kecá se o mobilních platformách, ale ta doba, kdy to bude opravdu sypat peníze... Ta teprve přijde. Pro EA se tento nákup vyplatí a pro Pop Cap možná také, člověk neví co bude do budoucna...prodat firmu teď kdy je nahoře?(i když prodat...spíše by to člověk mohl brát jako fúzi dvou firem)... nebo se může jednoho krásného roku stát, že Pop Cap nebude na tom úplně nejlíp a koupí ho někdo třeba za třetinu ceny... Je to obchod...buď to bylo správné rozhodnutí a nebo ne. Můj názor je, že pro obě strany to byl dobrý obchod... Ale EA by se měla vzpamatovat a některá svá studia zavřít.
  • XXDarthVaderXX
    Než mě tu zase někdo strhá...tak neříkám, že se mi ty hry nelíbily, 7/10 u mě prosím brát jako vysoké hodnocení!!!
  • XXDarthVaderXX
    PvZ 2 by mělo být tak i tak. A pokračování her...klidně ať je, ale chce to tak po 2 - 4 letech, vzpomínám si na to když jsem dohral první Dead Space a člověk chtěl prostě vědět jak to bude dál...ale né hned, prostě si to jednoho dne zahrát a jít v ději o kus dál.
  • XXDarthVaderXX
    To je vždy o názoru...pokud jde o NFS UG, tak ani jednomu dílu bych nedal více jak 7/10. Jak se říká, každý má rád něco jiného *3*
  • Bad company, Dead space, Shift, Burnout a další braky... je to špatná společnost :D
  • Ryba9
    Až krachne EA a Activision tak bude konečně na světě mír :-)
  • xMort
    Jak se tu píše, PopCap solí pokračování svých sérií jak na běžícím pásu a co se týká DLC, tak spousta z nich už má mikrotransakce na nakupování herních předmětů (např. bejeweled blitz).
  • Od EA me naposled bavilo NFS UG1. Je tezky, pokud se snazi firma vydat xher rocne, pak se nemuze nikdo divit, ze hry stoji za ho*no. Nevim, co je to za fenomen "cim vic, tim lip" a na hrace se vubec nemysli, aby je to bavilo. Porad cekam na hru, ktera za neco bude stat, ale uz par let, se to nikomu nedari. Napriklad nedavno vysel autobusovy simulator Omni bus simulator. Ja vim, ze to neni hra pro kazdeho, ale jak to ty vyvojari udelali, ze ta hra je skoro dokonala....., z toho by si meli vsichni vzit priklad... *5*
  • Kritizovat a urážet EA je prostě "in". Ale přitom všichni tito chytráci pirátsky stahují hry od EA. Pokrytectví jako hrom. Ale mně je to jedno, ať si každý říká co chce, EA vydávají kvalitní hry a banda pubescentů na tom těžko něco změní :-)
  • Anarcha
    Je vtipný jak tady přispívaj snad věštci , kteří na tuty vědí , že je další vydavatel v háji.
    Jen těžko to můžete vědět dejte tomu čas a pak se uvidí.
  • a takto začla apokalypsa v herním světě:)
  • smejki
    střelba od boku
  • Mahcake
    Takže další značka v háji. Skvělý.....
  • Peggle Deluxe, Night a Extreme? Které mi chybí? Sem s nimi.
  • smejki
    no vida
  • NEkromanT
    to samy s bejeweled
  • smejki
    Vzhledem k tomu, že např. Peggle už je venku asi v šesti verzích, čuju, že by PvZ 8 vyšlo i bez EA
  • Asi tak nějak. A možná by nebylo špatné to prodávat po semínkách. :)
  • jasne jedna kytka do zahradky za 1€ no nekupto *1* hlavne nezapomen postupne koupit vsech 1000 kytek a to se vyplati *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit