Přejít na výpis diskuzí

EA na E3 ukáže Star Wars Jedi: Fallen Order, ale na Anthem už místo nezbylo

30.5.2019 15:18
Patrik Hajda 10 příspěvků

Naše redakční E3 predikce opět procházejí velkou zkouškou. EA se totiž rozhodla seznámit nás rovnou s kompletní náplní svého streamu, který připadá na sobotní večer (tedy sobotu 8. června). Objevuje se na něm spousta nepřekvapivých titulů, ale stejně tak některé chybí a zdá se, že případné novinky se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Letos holt E3 nebude moc našlapané je vidět že se to všechno spíše schovává/směřuje až po vydání PS5 ( začátek 2020?)


  Třeba ještě něco něčím překvapí ale jsem taky rád když se dozvíme více a bral bych to Dying light a hlavnšě kápnou trochu informací na Dead island 2 to je docela alepon u mě očekávaná hra. Můžou říct něco o Metro DLC a le to by spíše nechal, se překvapit. Holt dojezd roku a začátek bude slabší tak je třeba dohnat nějaké resty( někdo hraje některé hry i více jak rok :P:D )

 • Ať nás doprovází síla. 
 • Já jsem zvědav co bude s NHL 20, vzhledem k tomu že ho ještě schovávají. Třeba tento rok už konečně poběží na Frostbite a díky tomu se dočkáme i PC verze.. tak si ho nechávají jako sportovní třešničku na dortu.. snad.

  • Pan_Klobouk

   NHL ukazujou posledni roky az na NHL Awards, jelikoz nestoji moc za rec. Pokud by nahodili Frostbite a treba i PC verzi, jiste by se ukazali uz na EA Play. Takze to asi nedopadne, ani letos. 

 • Johnny

  anthem už vyšel a je to fail ne? :D

 • Dalsia hra, ktoru EA/bioware radsej nechalo tak nez by snou malo nieco robit. Ano viem, ze nedavno vysiel dalsi patch ale to nic nemeni na tom, co tvrdili pocas developers diary a ich podpory hry na niekolko rokov s novym obsahom.

 • Knifer

  Na Anthem se dá jen smát, simulátor nahrávacích obrazovek. Tak co za jak dlouho to zaříznou, já tomu dávám ještě půl roku? Změnilo se tan něco za poslední měsíc nebo je to pořád trapas?

  • Jack1947

   Kdyby to šlo do F2p... tak by to možná pomohlo.

  • Duchino

   Souhlas, taky to vidím na konec kolem Vánoc. Ale to neříkám, že bych z toho měl nějakou radost, spíš mě to dost mrzí, že zařízli takhle slibný projekt - stačilo, aby se těch jednotlivých skupinových úkolů chopili třeba scénáristi flashpointů z SW:TOR a bylo by to úplně o něčem jiném. A teď měli hlavně zahájit smršť hutných DLC zdarma...

   • "Zdarma" je pro EA jak "Upřímnost" pro Todda Howarda. S něčím takovým se nedá počítat, a to jak dopadl Anthem mě taky mrzí, ale na druhou stranu těší, že EA dostalo další kopanec do kuliček. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit