Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Letos holt E3 nebude moc našlapané je vidět že se to všechno spíše schovává/směřuje až po vydání PS5 ( začátek 2020?)


    Třeba ještě něco něčím překvapí ale jsem taky rád když se dozvíme více a bral bych to Dying light a hlavnšě kápnou trochu informací na Dead island 2 to je docela alepon u mě očekávaná hra. Můžou říct něco o Metro DLC a le to by spíše nechal, se překvapit. Holt dojezd roku a začátek bude slabší tak je třeba dohnat nějaké resty( někdo hraje některé hry i více jak rok :P:D )

  • Já jsem zvědav co bude s NHL 20, vzhledem k tomu že ho ještě schovávají. Třeba tento rok už konečně poběží na Frostbite a díky tomu se dočkáme i PC verze.. tak si ho nechávají jako sportovní třešničku na dortu.. snad.

    • Pan_Klobouk

      NHL ukazujou posledni roky az na NHL Awards, jelikoz nestoji moc za rec. Pokud by nahodili Frostbite a treba i PC verzi, jiste by se ukazali uz na EA Play. Takze to asi nedopadne, ani letos. 

  • Johnny

    anthem už vyšel a je to fail ne? :D

  • Dalsia hra, ktoru EA/bioware radsej nechalo tak nez by snou malo nieco robit. Ano viem, ze nedavno vysiel dalsi patch ale to nic nemeni na tom, co tvrdili pocas developers diary a ich podpory hry na niekolko rokov s novym obsahom.

  • Knifer

    Na Anthem se dá jen smát, simulátor nahrávacích obrazovek. Tak co za jak dlouho to zaříznou, já tomu dávám ještě půl roku? Změnilo se tan něco za poslední měsíc nebo je to pořád trapas?

    • Jack1947

      Kdyby to šlo do F2p... tak by to možná pomohlo.

    • Duchino

      Souhlas, taky to vidím na konec kolem Vánoc. Ale to neříkám, že bych z toho měl nějakou radost, spíš mě to dost mrzí, že zařízli takhle slibný projekt - stačilo, aby se těch jednotlivých skupinových úkolů chopili třeba scénáristi flashpointů z SW:TOR a bylo by to úplně o něčem jiném. A teď měli hlavně zahájit smršť hutných DLC zdarma...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit