Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Fakt výkon uvolnit tuhle už opravdu starou hru "zdarma" za cenu instalce smetí - tj. originu. Tahle hra měla být zdarma už dávno a bez originu. *7*

    2. Tenhle battlefield je skutečný battlefield. Je to parádní hra - ne jako ty dnešní přeplácané srágory.
    • PS Mimochodem, nehrajme si na "hodnou EA". Jediným cílem je dostat hráčům do PC origin a podbízet se hráčům a vysát z nich prachy za odfláknuté hry. *7*
  • FREE DOWNLOAD EXPIRES MARCH 1, 2013.
    Malým písmem dole na stránce s podrobnostmi. Moc mě to nepřekvapuje.
  • victor
    A nešlo by to i bez toho Origin adware ? Přece jen Steam mi tu již hnízdí a nic podobného znovu instalovat nechci :(
  • nevíte někdo kde to na tom originu najdu? jsem ho kvůli tomu instaloval. Díky
    • JohnyTheZik
      obchod - demos a tam je to hned nahore
  • BF1942 je sice výborná hra, ale za instalaci Originu to fakt nestojí ...
  • Kvuli tomuhle si instalovat Origin? *11* Neni lepsi ta verze od Skidrow?
    • k o k o t e
      • Oba dva jste lemry. MUHEUHEHAHEHAAA.
        • Proč? Zeptal se správně. K čemu si instalovat Origin? Hra je zdarma, takže by jí ani neukradl. Trochu rozumný hráč by měl udělat všechno proto, aby se vyhnul programům podobným Originu... *7*

          Mimochodem, doufám, že za ten předchozí příspěvek padl ban aspoň na měsíc.
  • neda sa popriet ze svojho casu to bola pecka, a mnoho ludi si to aj teraz este zahra, ale ruku na srdce, kdo pri tom vydrzi viac nez par desiatok minut?

    to ze to dali zadara neni nahoda ani z dobreho srdca. proste to uz dnes nikdo nehra. teraz sa tam na maly cas nahrnie par tisic hracov ale o tyzden alebo mesiac uz to budu zasa prazdne servery.

    Vsetkym kdo to este nespustili radim, uchovajte si povodne dojmi ked to bol hit, a nekazte si to novym hranim, ked budete pozerat na tu zastaralu grafiku. verte mi nieje nic horsie ako zistenie ze vasa oblubena hracka uz je zastarala.
    • Tahle hra rozhodně nestárne. To si myslíte jen vy next-geni:-) Navíc s modifikací battlegroup 42 je to teda náramná pecka:-) no, každopádně já mám originálku se všema datadiskama...
    • ZvacA
      To já u toho zůstanu klidně hodiny a to potvrdí i těch několik set hráčů, kteří se kolem stále 1942 sdružují ( zdravím Rusko, Francii a Němce ), nepočítaje přitom další modifikace se svými speciálními servery, kde taky někdo stále bude. Je pravda, že ten původní Refractor engine občas vyvádí slušný kousky, které mohou nějakého nováčka překvapit a odradit ( viz. pro sérii tradiční sejmutí hráče za překážkou, i potom co se na první pohled úspěšně skryl ; létající panáčkové po silném výbuchu ; oblíbené poskakování techniky na nerovném terénu nebo náraz na nepřirozenou překážku, po které následuje buď detonace nebo odpal do nebes, ne úplně snadné míření a další řada sradovních i frustrujícíh věcí ). Nicméně 1942 vypadá vizuálně a při tom všem stále slušně - není to sice Frostbite a grafický orgie, ale má něco speciálního - solidní hratelnost a troufám si tvrdit, že do dnes nepřekonané lokace, obecnou rozlohu map i možnosti s čím vším se na bojiště může hráč vrhnout. Ale, kdo při 1942 nosil plýny, tak ten toho moc kolem toho nezažil, to se nedá nic dělat. :)
    • To zjištění je špatný v případě, když žiješ v domnění, že je ta hračka poslední výkřik módy a ve skutečnosti tomu tak neni. Každej člověk, kterej má aspoň trochu nadhled, se špatnou grafikou počítá a jde s tím do toho, že už to prostě nevypadá kdovíjak krásně a připomene si ty hodiny hraní, co u toho strávil.
      • Pravdu díš. Já si třeba před týdnem nainstaloval po dlouhé době znovu Planescape: Torment a i po těch letech je to neskutečný zážitek. Člověku, co je s tou grafikou smířený (i když, Planescape má nádhernou kreslenou) jsou nějaké ty kostičky navíc šumák.
        • ale je tu rozdiel, P:T je original ktory nikdo nenapodobil. tudiz nenexistuje ina hra na zrovnanie, to mas ako u Arcanum, to som hral aj 8 rokov po vytvoreni a nevadi mi grafika lebo viem ze neexistuje ina podobna hra s lepsou grafikou, ale BF je furt BF. to je ako porovnavat CS 1.1 s CS:GO proste to nejde, k CS sa v zivote nevratim, spominam rad ked sme to v herni s kamosmi drtili ale proste tie casy su uz prec, a ani zadarmo by som to uz nehral.
          • To je taky něco trochu jinýho. CS prochází kontinuálním vývojem, ale mapy jsou pořád stejné, tudíž není důvod hrát to samé v ošklivé grafice. Battlefield 1942 je oproti zbytku série zasazený do úplně jiné doby, proto má jeho opáčko smysl.
  • DeDy
    Co já se nadělal map pro tuhle hru. Z mého pohledu jedna z nejlepších multiplayer gamesek všech dob. Moje mapy zde: http://bf1942.euweb.cz/
  • therollycz
    Beru to jako skvělou odměnu za to co udělali s BF3 ale mohli dát 1943 na XBL zdarma :)
    A taky to mohli vyvěsit jinam, než na tu zkamenilou službu.
  • Dalo by se nastavit - částečně tým z živých hráčů + boti?
    • LAN...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit