Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Já jen doufám, že v pokročilé fázi se hra nebude zasekávat a padat. Vyzkoušel jsem snad už 4 verze + samozřejmě stáhnul zdarma i tuto z Originu, a budu doufat. Stává se mi totiž zcela pravidelně, že na Win7/64bit mi v hodně pokročilé fázi hry (obří nemocnice, stovky pacientů) hra prostě zpomaluje na neúnosnou míru a padá... A to na 3 počítačích zcela odlišné konfigurace. Tak nevím... Snad to bude OK. Jinak samozřejmě klenot a minimálně za vyzkoušení/doplnění "vzdělání" Theme Hospital stojí.
  • Tak to si EA pekne strelila do kolena. Tato hra je stale kvalitnejsia ako 50% toho preplacaneho popkornu, co nazyvaju hrami. Celkom by ma zaujimalo kolko ludi si to stiahlo. Lebo ja urcite, hral som to v den vydania a dodnes to v ramci Hospital temy nikto neprekonal. Rovnako ako X dalsich hier a serii, ktore EA znicili.
  • Jack1947
    Rozhodně milé, ve své době to byla trochu podceněná hra. Navíc zdarma...
  • Kr.Pa
    Koupeno na GoGu pred pul rokem za 2$ s implemetovanym DOSboxem a funguje nadherne. Od originu ani zadarmo!
  • species
    EA a zdarma? To je nejak naruby ne?
    • proč ne. EA mi dala zadarmo už DA origin, Battlefield 3 a NFS most wanted
      • Asi tak, já mám ještě k tomu Crusareda *5*
        Nějak tu celou paranoiu y Originu nechápu *7*
        • jak rikavala moja babicka komu neni z hury dano v apatice nekoupi no holt nekdo to nechape a nikdy chapat nebude...
    • Ono to ale zdarma neni, ono je to "fcene" a podle vseho navic polonefunkcni, coz je tedy slusnej bonus. Jeste by tem, co to nejde ulozit, mela prijit nejaka vyhruzka, ze to jiste ukradli.
      • O cem to placas? V jaky fcene to je? *8*
        Nefunguje to par lidem, ukaz mi hru ktera funguje vsem bezchybne *1*
        • V cene kterou platis za instalaci malwaru/spywaru jmenem origin. *14*
          • Kdo uz Origin ma,tomu to nevadi. A kdo nema a nechce,ma moznost si hru koupit za par babek jinde.
        • species
          No nvm, zrovna GOG verze Theme Hospital funguje uplne bez problemu.
  • Sprovoznil na tom nekdo cestinu?
    • Ja jo, ale nejde ukladat hra zkusil sem i nejaky rady co se pisou na netu ale nic nepomohlo.
      • Me ukladani funguje
        • Ty jo, tak to ti zavidim. Sem cetl ruzny diskuze a podobne problem ma vic lidi. Ses stastlivec.
          • Zkousel jsem cestinu a ukladani prestalo fungovat. Problem je jednoznacne v ni.
            • aha, dik
  • stoupeek
    Těžko říct, jestli Theme park a Theme hospital byly tak dobré hry, nebo to bylo tím, že jsem je hrál jako "malej" a snad jako první takovýho stylu. Ale, řadím je mezi nejlepší hry co jsem hrál. Nedávno jsem zavzpomínal a chtěl jsem si zapařit Theme hospital. Pustil jsem to přes Dosbox a nedokázal jsem hru zpomalit natolik, aby se to dalo pohodlně pařit:(
    • V dosboxu se dá nastavit "rychlost procesoru".
      • stoupeek
        To jsem udělal, ale stejně to hrozně frčelo.:)
    • dobrý hry, Theme Hospital jsem hrál poprvé když mi bylo 17 a seknul jsem se na tom hrozně *1*
  • Tohle mi prijde hodne zavadejici formulace a zavani to (byt nesmyslnou) podminkou
    koupit neco predtim, nez dostanu Tehem Hospital zdarma...

    "Pokud jste koupili některé z nově vydaných starých Star Wars her na GOG, můžete si tentokrát zcela zdarma přijít na legendární titul, který s Hvězdnými válkami nemá nic společného"
  • Hra nejde ukladat, bohuzel
    • lol ... tak vyraz na warez, tam najdes funkcni.
    • Jak nejde? Normalne to funguje
    • Tak to je ale docela masivni fail...
      • Normalne to funguje, nejde to par lidem.
      • Prave chtel sem to projit cely :-(
  • Chim
    Zlaté časy *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit