Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak rikavala moja babicka komu neni z hury dano v apatice nekoupi no holt nekdo to nechape a nikdy chapat nebude...
  • Corvus
    Já jen doufám, že v pokročilé fázi se hra nebude zasekávat a padat. Vyzkoušel jsem snad už 4 verze + samozřejmě stáhnul zdarma i tuto z Originu, a budu doufat. Stává se mi totiž zcela pravidelně, že na Win7/64bit mi v hodně pokročilé fázi hry (obří nemocnice, stovky pacientů) hra prostě zpomaluje na neúnosnou míru a padá... A to na 3 počítačích zcela odlišné konfigurace. Tak nevím... Snad to bude OK. Jinak samozřejmě klenot a minimálně za vyzkoušení/doplnění "vzdělání" Theme Hospital stojí.
  • Asi tak, já mám ještě k tomu Crusareda *5*
    Nějak tu celou paranoiu y Originu nechápu *7*
  • stoupeek
    To jsem udělal, ale stejně to hrozně frčelo.:)
  • Také mám ten pocit :-)
  • Frontier jsem měl za snad za 290 Kč (velká krabice, jedna disketa, hvězdná mapa, manuál, knížka povídek a ještě nejaká knížka), asi rok po vydání, ale je fakt, že novinky byly tenkrát mnohem dražší než dnes. A s ohledem na tehdejší ceny, platy, kapesné a míru pirátství byly originálky luxusním zbožím.
  • proč ne. EA mi dala zadarmo už DA origin, Battlefield 3 a NFS most wanted
  • Kdo uz Origin ma,tomu to nevadi. A kdo nema a nechce,ma moznost si hru koupit za par babek jinde.
  • Tak to si EA pekne strelila do kolena. Tato hra je stale kvalitnejsia ako 50% toho preplacaneho popkornu, co nazyvaju hrami. Celkom by ma zaujimalo kolko ludi si to stiahlo. Lebo ja urcite, hral som to v den vydania a dodnes to v ramci Hospital temy nikto neprekonal. Rovnako ako X dalsich hier a serii, ktore EA znicili.
  • Já to kupoval na Invexu za 1599, heč ;-)
    V krabici byly 3 manuály.
  • aha, dik
  • Jack1947
    Rozhodně milé, ve své době to byla trochu podceněná hra. Navíc zdarma...
  • V cene kterou platis za instalaci malwaru/spywaru jmenem origin. *14*
  • species
    No nvm, zrovna GOG verze Theme Hospital funguje uplne bez problemu.
  • Kr.Pa
    Koupeno na GoGu pred pul rokem za 2$ s implemetovanym DOSboxem a funguje nadherne. Od originu ani zadarmo!
  • Zkousel jsem cestinu a ukladani prestalo fungovat. Problem je jednoznacne v ni.
  • O cem to placas? V jaky fcene to je? *8*
    Nefunguje to par lidem, ukaz mi hru ktera funguje vsem bezchybne *1*
  • No ja tam taky zavistive jen hledel za vylohou, prvni hru co jsem si koupil (tusim ve Score shopu) byla az "zlevnena" Fifa 1998 na CD za 500 :) Zde mimochodem OST ze hry, bajecna music i dneska: https://www.youtube.co/playlist?list=PL15641CD2CC0F8AB1
  • Ono to ale zdarma neni, ono je to "fcene" a podle vseho navic polonefunkcni, coz je tedy slusnej bonus. Jeste by tem, co to nejde ulozit, mela prijit nejaka vyhruzka, ze to jiste ukradli.
  • lol ... tak vyraz na warez, tam najdes funkcni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit