Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redneck Rampage :-)))) základka
  • Sr_Lobo
    Covece AoE snat prodavali dokonce za 2199, jestli si dobre pamatuju ty stary reklamy ve Score:)
  • Sr_Lobo
    Jojo a zavistive cucet na ty ostatni co jim tam fotrici koupili vsechno na co jen ukazali :D
    Pak byl jeste styl kdyz zacli prodavat hry i v holesovicky trznici v silenejch jazykovejch mutacich kery rozhodne nebyly urceny pro ceskej trh:) takhle sem ulovil Die by the sword v nemcine a Redneck Rampage v italstine :D
  • Normalne to funguje, nejde to par lidem.
  • V dosboxu se dá nastavit "rychlost procesoru".
  • Ty jo, tak to ti zavidim. Sem cetl ruzny diskuze a podobne problem ma vic lidi. Ses stastlivec.
  • species
    EA a zdarma? To je nejak naruby ne?
  • Me ukladani funguje
  • Jak nejde? Normalne to funguje
  • Ja jo, ale nejde ukladat hra zkusil sem i nejaky rady co se pisou na netu ale nic nepomohlo.
  • Sprovoznil na tom nekdo cestinu?
  • JJ ceny her byvali strasnej masakr :D Pamatuju kdyz jsem se chodil kochat do JRC na Narodni tride a nemohl jsem si tam vubec nic dovolit.
  • No i tak se to muselo uwarezit, ta suma byla proste strasliva. Dnesnim smradum pripominam, ze je to totez, jako kdyby treba Forza nebo co to smazite na tech divnejch bednach pod televizi stala 7 litru :) (vychazim z prumerne mzdy tehdy 7k, dnes 25k)
  • zazobanej spratek, dostávat pětikilo na měsíc *8*
  • Neni to preklep, bohuzel....Elite Frontier stal 1999 taky, tehdy me 4 mesicni kapesne ;)
  • Ne, i aoe stalo tolik. A hry na PS i 2499. *15*
  • jj, to bylo peklo střádat na to z kapesnýho *1*
  • 2000??? :D to snad je preklep :D
  • dobrý hry, Theme Hospital jsem hrál poprvé když mi bylo 17 a seknul jsem se na tom hrozně *1*
  • stoupeek
    Těžko říct, jestli Theme park a Theme hospital byly tak dobré hry, nebo to bylo tím, že jsem je hrál jako "malej" a snad jako první takovýho stylu. Ale, řadím je mezi nejlepší hry co jsem hrál. Nedávno jsem zavzpomínal a chtěl jsem si zapařit Theme hospital. Pustil jsem to přes Dosbox a nedokázal jsem hru zpomalit natolik, aby se to dalo pohodlně pařit:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit