Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo, aby začali pracovat na undegroundu 3 ..dělaj další shity. Nevím, dle mě Undergroundy byly asi nejlepší z celé série. Hlavně ta dvojka .. krásné auta, pěkný děj a i výborný soundtrack ve hře .. ale jestli hodlaj každej rok dělat další shit, tak to z nfs vidím hodně bledě ..už te´d je to bída
  • S tím že bez poškození to nejsou závody na 100% souhlasím. *4*
  • Kdyby radsi udelali remake NFS underground 2 udelali by lip... Nechat jizdni model takovy jaky byl, hlavne ten driftovaci, kterej podle me exceloval nejvice v cele serii NFS, tuning system vylepsit na takovy jaky je v NFS Carbon a novejsich = upravit si auto podle sebe... No a pribeh? Myslim ze ani NFS Underground 2 nemelo nejlepsi pribeh a pritom mi to prijde jako nejlepsi dil... No myslim si ze to bude sh*t , protoze od dob NFS UG2 me zadne NFS neohromilo... TKze ani tohle to nedokaze podle me...
  • Mně se to jeví jako totální ptákovina, a vývojáře netřeba brat vážně, tohle sou kecy do větru...
  • Mně se to jeví jako totální ptákovina, a vývojáře netřba brat vážně, tohle sou kecy do větru...
  • Odulin
    Ale jo, těma PR kecama by mě docela zmátli:) „Need for Speed The Run překvapí hráče intenzivní atmosférou, napínavým příběhem a schopností vyvolat pocit, že se účastní něčeho skutečně velkého.“ Hmm, tak na to si rád počkám, protože koncept na papíře nevypadá zle....
  • NFS = Need F==k S==t
  • ted nevim jestli se me ptas vazne nebo jenom z ironie?:D
    ps: motorove cluny v NFS to je super napad!
  • To mi přijde že chceš jezdit na motorových člunech.
    Jinak ty body si myslel vážně nebo to měla být ironie?
  • coze,dalsi NFS.brzo to bude vychazet kazdych sest mesicu a pokazdy to bude porad ten stejny sh..
  • zkusim to pokud splni nasledujici podminky:
    1) nechci abych musel slozite zatacet a brzdit!
    2) potrebuji vice upgradu na auto+nekonecne nitro+pestrobarevne barvy na auta!
    3) zadne poskozene aut a okoli! proboha proc by melo byt?!
    4) samozrejme specialni neprehledne menu a vsude kupa vyvynutych slecen!
    5) maximalni blur a silnice od kterych se odrazi i vesmir!
    pokud tohle splni tak jim ten lehce nasporeny litr klidne dam *4*
  • Ty sliby jsou pěkný, ale jak to vždycinky skončí. Model chování vozů? Mě by spíše zajímalo model poškození ( u NFS je pavouk na skle maximem ) Bez poškození to nejsou závody ( když se člověk bojí každé zatáčky nebo auta co hráč předjíždí ) to je adrenalin a ne řezat zatáčky tím že se odrazím od mantinelu jako pinpongová loptička. *9*
  • "nastolí nové standardy v oblasti grafického zpracování a fyzikálního modelu vozů"... zacinam se bat, co to bude zase za hnus. Urcite se nedockame priblizeni k realismu ani omylem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit