Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akože ten obrázok je dobrá trapošina *1* Vyzerá to akoby to robil niekto, kto včera objavil počítačovú grafiku *1*
    • Něco mi říká, že efektní zpracování nebyl záměr tohohle konkretního obrázku.
    • lepsi bys neudelal!!! *6*
  • Nové studio nov lidé nové hry star wars a novej krasnej nejlepší engine , jen doufám že to nebude hra která bude neustále přerušovaná strašně důležitým videem o situaci kterou pravě prožívám ve hře , to do čeho se pustilo EA a DICE má obrovský potencionál (myslím na prachy i herně) takže až začnou keci managerů o tom jak na tom pracuje 2x víc lidí jak na BF 3 tak to bude jasnej propadák, ale jestli budou mlčet až do třeba nějaký bety nebo tak tak by se to mohlo vyvjet celkem dobře. U bf3 zjistil nějakej chytrák že hru dělá především marketing a fora plné německej děcek co už CAALLL OF PUSSY omrzel. Takže nej by bylo aby se na všechny vysra......... a udělaj to podle sebe a nééé že budou brát v potaz nějakej klan děcek z kolína nad rýnem který budou chtít to a to a bla bla bla , viz patche do BF3
  • therollycz
    Pokud předělají současný, bude to hnus a problém. Pokud udělají nový dopadne to asi stejně. Pokud chtějí rejžovat tak si mají vyvíjet na ověřeném UNITY.
    Těšíte se taky na mobilní Origin? *11*
    • Vrook
      No Origin už některý mobilná hry využívaj. Já se přes něj na iPhone logoval třeba do Simpsons Tapped Out, než mě to přestalo bavit.
      • JohnyTheZik
        jeste me napadla FIFA 13, kde jsi diky tomu mohl hrat multiplayer s prateli..
  • Pro mě je to dobrá i špatná zpráva... Dobrá je ta, že jsem rád, že to vyjde pro mobilní telefony. Mě se ten Engine pro líbí. Na druhou stranu jsem zklamaný, protože mi to moje HTC EVO 3D asi neutáhne *13* .
    • to říkej mému HTC Wildfire S :D
  • jeste nam chybi frostbite do mikrovlnek a troub! Kdyby radsi udelali frostbite eng. ktery neni zabugovany :X

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit