Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak si spominas, tak aj pred vydanim DA:O bola vydana akasi flashova minihra, po ktorej dohrani si mohol ziskat ingame predmet. Tak tentokrat daju tu hru na Facebook. Nie je to nic, cim by si sa mal znepokojovat. Je to len sucast reklamnej kampane.
    A fakt pochybujem, ze by EA preradovalo svojich spickovych programatorov, grafikov, dizajnerov a dalsie tazko zaplatene profesie pracujuce na AAA hrach ako DA2 alebo ME3 k nejakej stupidite pre Facebook. Mozes si byt 100-percentne isty, ze na to maju zvlastny team ludi. Tieto projekty tym urcite nebudu ovplyvnene...
  • Tu věc na facebook taky dělá Bioware?
  • Něco takovýho se dalo čekat od oznámení žě Zynga má větší hodnotu než EA (pouze finančně samozřejmě)...jen je mi líto že EA má pod palcem zrovna Bioware aby se jim patlali s hrama na facebook, copak nemaj práce dost ? (ME3, DA2, SWTOR)
  • njn, lidi co objevili internet az diky facebooku na to jednou doplati, my zkusenejsi uz vime co a jak... fungovalo to pred facebookem a fungovat to bude i po nem, je jen otazka casu nez jim ten monopol nekdo z konkurence tvrde utne
  • Je to jen větší flashovka, ale místo na Newgrounds nebo ABS je na Facebooku. Není divu, má mnohonásobně větší návštěvnost a víc možností.
    Ale těším se na další projevy haterů a rebelů!
  • Tak nějak :)
  • Ještě že nemám FB. A vůbec mě to nesere :-)
  • Sorráč, to mělo být reakcí pro příspěvek pode mnou. *3*
  • Do situace, kdy bude mít každej FB účet, na něm milion "přátel" a bude jim zdělovat informace typu: "Dneska mám zácpu.", "Od rána jsem třikrát zvracel", etc. Jo pardon, on to někde už tak je dnes. *1*
  • Piggsy
    Asi tak *2*
  • Že by do jedné velké sociální p*dele? *2*
  • Piggsy
    Kam ten svět spěje? *11*
  • Dokonalé *4*
  • Jak někoho může bavit celé odpoledne prochatovat na FB? Vidím to ve škole - příjdem k PC a první na co najedou holky je FB a píšou si tam statusy. Tohle nechápu.
  • Úplně nejlíp facebook vystihli v South Parku -

    http://www.youtube.com/watch?v=4SgkfghupFE

    *1* *1*
  • Sociální, ale v podstatě dost asociální, páč všichni v ní sedí doma na zadku;o)
  • .... to bude urcite nejaka blbost .... to neco .... nejaky facebook mec *1*
  • "Navíc si hraním DA Legends budete moci odemknout „něco“ v Dragon Age II." ty vole..tak toto.. boze ten facebook..to dnes vsetko ide len cez facebook.. posrata socialna siet.. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit