Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Hraju hry od doby kdy jsi možná nebyl ani na světě a začal jsem na 8-bitech, přes Amigu a také samozřejmě na PC"

    Amigu, 386ky 486ky, atari (či jak se to pise) a různý jiný jsem taky vlastnil a zazil jsem si je tedy taky takže s timhle na mě nechod.
  • Ále, nejaké využitie sa vždy nájde. Napríklad zapojíš do EyeFinity 5 monitorov, rozložíš okolo seba, nastavíš Field of view na nejakých 200° a mastíš *5*
  • Čisto zo zvedavosti, koľko hier beží na konzolách vo full HD? Lebo ja som celý čas v tom, že drvivá väčšina áčkových titulov tam ide len v 1280*720 *7*
  • Stixxy
    Pokud to myslejí vážně, tak se asi hráči začnou přelívat zpět k PC, protože konzole jsou už dost zastaralé a nenabídnou zdaleka tolik, jako PC verze. Kromě toho, že nevědí, co přidat, ať se podívají k PC a udělají univerzální krabičku, která vydrží 10 let *3* Stejně si proto myslím, že to, co řekl je blbost *6*
  • Že ty jsi zase zapoměl vzít si ráno prášky, jak ti předepsal doktor?
  • Absolutní herní vyvážený high-end je kolem 60k, ale chápu. ^^
  • Co to plácáš ty hlupáčku? Nikdo netvrdí, že PC nemá větší výkon. Hraju hry od doby kdy jsi možná nebyl ani na světě a začal jsem na 8-bitech, přes Amigu a také samozřejmě na PC. Ale už minimálně 5 let nemám absolutně žádnou potřebu se hrbit u PC kraksny a raději si vše zahraju pohodlně na konzoli i za cenu horší grafiky. A že je PC na hraní mnohem komplexnější jsou jen bláboly. A práce na PC je už dost let i moje zaměstnání takže pokud chceš napsat nějaké kecy, že jsem závistivé děcko které nemá na pořádné PC si strč někam. Prostě dnes se primárně hraje na konzolích a ne na PC, už to konečně pochopte...
  • Mudzahid... co si to napsal za blbost? PC na úrovni konzole koupíš hluboko pod 8000,- a za 12000 hodně slušné, hodně dobré PC cca. 15000,- a za 40.000,- naprosto zbytečné protože to nemá dnes ani využití.
  • Souhlas, dodám jen, PC nejen že je hardwarově lepší a pro hraní komplexnější ale PC je prostě lepší a komplexnější úplně ve všem. *5* *3* *3*
  • Netusim, kde nakupujes HW, ale musi mit "skvele" marze. PC na lepsi urovni nez konzole (napr. i3-2k, 4GB RAM, HD6850) koupis kolem 10k (CZK). A to uz vubec nemluvim o vyssich cenach her => PC vyjde dlouhodobe levnej (tedy pokud hry kupujes a nepiratis je).

    Za 40k koupis absolutni high-end (1% top), tedy vykon nekolikanasobne vyssi nez konzole neboli na soucasne hry absolutni zbytecnost.
  • Psychotic
    A nebo jsi moc zmlsaný.
  • Cele je to o peniazoch. Jasne ze PC ma lepsi hardware, tak ale ak chces ficat na brutalnom PC musis do toho vrazit aspon 1500e (cca. 40000 kc). Chces si zahrat hru bez problemov a full HD grafike nejakych 30-60 fps? Konzola to v pohode utiahne za 250e (cca. 7000 kc). Jasne obcas je tam nejaky ten slowdown alebo tak ale fici to dobre za lacny peniaz. PS4 alebo xbox720 tu tak skoro nebudu, pocitam minimalne 3-4 roky, ked viac menej sa prestanu vyvyjat hry na tieto stroje. Toto je z pohladu zakaznika.
    Z pohladu firmy je to skor o tom ze kolko s toho este vytazime a musime dopredat tovar v skladoch.
    Musite si uvedomit ze PS3 bola 5 rokov nedobytna. Teraz sa da jailbrakenut, ale je to za cenu nemoznosti hrat online a ked clovek nedava pozor tak aj banu. Takze je to cista ryza pani. Vobec nejde o to co chce par pc-ckarov ale co chce trh. ;) Keby neslo o prachy tak cela nasa civilizacia je niekde inde dnes..;)
  • Pokud nebudou hry alespoň se stabilním framerate, tak to není dost, stačilo by těch stabilních (!!!!!) 30fps a neni kam spěchat, ale to bohužel není pravda pro drtivou většinu titulů.
  • Zayl
    "díky ovladačům Kinect a Move přežije minimálně o několik let oproti očekáváním"

    S tímto zásadně nesouhlasím. Move je naprosto useless a kinect je zábava používat jen pro taneční hry. Jinak jsou to naprosto useless gimmicky. Stejně jako 3D. To co prodlužuje jejich životnost je nevole výrobců jít dál.
  • Mě tenhle příspěvek zavání provokací nebo naprostou ignorací toho že PC je prostě hardwarově lepší a pro hraní mnohem komplexnější.
    Nemám naprosto nic proti konzolím ani nic proti PC(konec konců jsem PC player) ale jak tady kolikrát čítám, někomu nepatří do ruky ani Gameboy natož konzole nebo, Bože chraň, PC.
  • Výborně to ten pán napsal, moje řeč, kdo by se na hraní na PC nevykašlal. Každou hru která mě zajímá si vždy raději zahraju na konzoli než na PC. Jen ať současná generace konzolí vydrží co nejdéle, je to ideální stav...
  • minus dostavas, protoze si absolutne nepochopil co tim chtel palver rict a zbytecne tu nadavas a flamujes.
  • Nepsal jsem kterou myslím konkrétně záměrně, kvůli fanbois atd.

    Ale jo, s indie scénou to je pravda. A nemusí to být ani inovativní. Nedávno byl na Steamu deal na Brainpipe. Jednoduché, ale zábavné s úžasnou audio- stránkou. *4*
  • No mam xbox a to z toho duvodu,ze z ps3 her me povetsinou zaujme jeste mene her nez tech na xbox.
    Tou konzoli,na ktere vyjde obcas neco originalniho jsi mel asi na mysli prave PS3,s cim souhlasim.Heavy rain,little big planet a par dalsich jsou prave jedny z tech mala her,ktere me z ps3 her zaujaly.Ale neni jich tolik,abych kvuli nim kupoval dalsi hw.
    Na druhou stranu,kdyz chcu neco napaditeho/inovativniho,tak se staci porozhlednout po indie scene,tam tech oroginalnich pocinu je spousty a casto i hodne povedenych.
  • Nejsem si jistej ale není to ten samej týpek co psal že singleplayer je mrtvej. Fakt nevím ale vzpomínam si že už sem ho jednou vyděl u nějakýho podobně směšnýho prohlášení. Možná psal něco o tom že každá hra musí mít multiplayer (jinak proti multi. nic nemám ale cpat ho do všeho je děs).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit