Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto ma naozaj potešilo Wing commanderov som prešiel všetkých. Dodnes si myslím, že keby natočili filmy presne podľa jednotlivých častí, tak by to bol jeden z najlepších akčných sci-fi cyklov, ktorý by mohol konkurovať aj Star Wars. Bohužiaľ vznikla z toho hrozná zlátanina.
    Takže hurá na Kirlathov!
  • Sice částečný offtopic, ale taky by fanoušci vesmírných stříleček chtěli Freespace 3 tak moc jako já?

    Dvojka skončila tak, že si to o pokračování přímo říkalo.
    • PreidaQ
      Samozřejmě, že chtěli. Sice ten otevřený konec má také něco do sebe (nechává dveře otevřené nekonečným spekulacím *1* ), ale nebyla by špatná trojka. Volition by jí prý klidně udělat chtěli, ale (myslím) práva na Freespace má bývalý vydavatel Interplay a tak je to celé zamrzlé na mrtvém bodě. Na druhou stranu, i pokud trojka nikdy nebude, FS díky moderům a fanouškům stále ještě žije a dlouho žít bude. *3*
  • ja hral trojku na 3DO,v ty dobe to bylo fakt husty.strasne moc videi,grafika a paradni souboje.tusim ze to bylo na 4cd.na tohle jsem fakt zvedavej,nevi nekdo na jaky platformy to bude?
  • PreidaQ
    Tak to já musím přiznat, že jsem žádného Wing Commandera nikdy nevyzkoušel, protože jsem nějak zamrzl právě u FreeSpace. Ale tohle mě dost láká... *3*
  • Veskoslav
    Doma mám na poličce Wing Commander Prophecy, jednu z nejlepších vesmírných her na "piloty" co znám. A na tu dobu s revolučním ovládáním lodě, živými vstupu skutečných herců a neskutečnou zábavou v dlouhé a šíleně těžké kampani. Jo nic pro suchary:)
  • super zpráva
  • Ano, ANO! *14*
  • A já minulý týden koukal lačně na GoGu po Freespace 2... no je to velice potěšující zpráva
  • Jooo, z těch trailerů mi brnklo, kdyby tohle dokombinovali s MassEffectem, tak mohla být dobrá finální vesmírná rubačka s Reaperama.. Ale ne, EA jsou prostě tatrmani :-D

    (Kdo bude semnou souhlasit, že v ME3 něco takového prostě mělo být)
    • To mluvíte rumunsky?
      • teenager, jsou proste hustokrutoprisni s cool slangem :)
        • Být tebou, tak mlčím. Psát bez diakritiky také není zrovna žádný zázrak *6*
          • Psát bez diakritiky je buď důsledek přemíry SMS, nebo počítačové seniority - ne vždycky počítače uměly bezproblémově nabodeníčka. Jsme tu i tací, kteří počítače používali v době, kdy dnešní hráči ještě tahali kačera... *15*
            • A nebo clovek co nema-nechce cz klavesnici, protoze ji pri praci z 99% nepotrebuje.
            • co to je disleksie ?
            • nebo disleksie
  • Proč se to EA nelíbilo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit