Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mirrors Edge je víc, než jen hra. ME je umění! Doufám, že ponechají ten fantasticky minimalistický feeling v epicky vypadajícím světě.
    Jo a původní Faith byla hezčí... just sayin´
  • evidentne si tu hru chtej otocit podle videa pujde spis o boj nez moznost utect...
    da se rict ze souboje me prisli prvazne otravny uz v puvodnim dile ...
  • Konečně!
  • Jsem nadšen a ve stoje tleskám! *5*
  • reboot po jednom diely ? dnesna doba je asi fakt uletena. Rebooty po jednom diely alebo naopak pomali dvojcifenre dojne pokracovania. Mimochodom som zvedavy v com bude taky vyrazny posun pri pouziti Frostbiteu oproti UE zvlast pri tom vytvarnom stvarneni ktore ME ma.
    • mne je totálne jedno či tam bude napísaná 2 alebo nie... veď v tej hre o príbeh absolútne nejde
    • Ferdis2
      Tak to chodí, niekomu lietajú ypsilony a inému rebooty... *1*
  • Hlavní hrdinka se jmenuje Faith a ne Faint.
    • Jméno není stále opraveno... čtete to po sobě vůbec ???
  • kubi-wan
    Jsem rád za nový ME... ale reboot? To jako vážně?
    To asi aby mohli líp okecat ty změny (třeba možnej posun k přiblbý filmovosti á la CoD), jakože to je mířený na jiný publikum, neremcejte fanoušci původní hry.
    Jsem nadšenej, ale bojim se.
    • MrSanta
      Nebo mají s Mirror's Edge větší plány, chtějí vyprávět příběh ve více hrách a první díl se jim do toho nehodí. Jo, jsem nenapravitelný optimista *1*
  • RakeW
    Slovy Čepkova veterána, skutečně má ty oči tak daleko od sebe?
  • JO!! Tohle vypadá fantasticky, nemůžu se dočkat :) Měsíc zpět jsem naříkal, proč pecky jako Mirrors Edge, Star Wars Republic Commando nebo Battlefront II nemají pokračování, zvlášť v dnešní době by ty hry mohly být skvělé...a teď na mě mrkne to ME2..:) Snad i ty další hry dojdou pokračování :)
    • Presne tak, navic treba pokracovani SW: Jedi Knight by bylo taky skvely.
  • Tak tohle mě potěšilo tak jako už dlouho nic. Naprosto SUPER! Teď jen doufám, že tou dobou budu mít ještě počítač, který to rozjede. *1* Yay! Asi zatancuju rituální tanec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit