Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak lidicky... kupte vinecko, a az dozraje Mirror’s Edge 2, tak si s chuti oboje dame. :-)

    Fakt sem nadseny, tahle hra je po sve strance dokonala, a pokud se nic nenarusi a jen malinko prida na nejakem tom reseni ruznych problemu, tak to bude jeste zajimavejsi. (+ z destruktivity prostredi by se dalo taky tezit)
  • promitac
    vsetky platformy https://twitter.com/mirrorsedge/status/344198222119587840
  • Amylee.Anderson
    Nejlepší událost E3 :)
  • JO!! Tohle vypadá fantasticky, nemůžu se dočkat :) Měsíc zpět jsem naříkal, proč pecky jako Mirrors Edge, Star Wars Republic Commando nebo Battlefront II nemají pokračování, zvlášť v dnešní době by ty hry mohly být skvělé...a teď na mě mrkne to ME2..:) Snad i ty další hry dojdou pokračování :)
    • Presne tak, navic treba pokracovani SW: Jedi Knight by bylo taky skvely.
  • kubi-wan
    Jsem rád za nový ME... ale reboot? To jako vážně?
    To asi aby mohli líp okecat ty změny (třeba možnej posun k přiblbý filmovosti á la CoD), jakože to je mířený na jiný publikum, neremcejte fanoušci původní hry.
    Jsem nadšenej, ale bojim se.
    • MrSanta
      Nebo mají s Mirror's Edge větší plány, chtějí vyprávět příběh ve více hrách a první díl se jim do toho nehodí. Jo, jsem nenapravitelný optimista *1*
  • GlaDOS
    Vždycky jsem si myslel, že reboot se dělá u sérií. Ale u jedné hry? Co tam chtějí restartovat? Mně by stačilo, kdyby to bylo ve stylu jedničky s větším důrazem na volnost a menším na souboje. Ale co už. Hlavně, že z nich něco vylezlo.
  • Hlavní hrdinka se jmenuje Faith a ne Faint.
    • Jméno není stále opraveno... čtete to po sobě vůbec ???
  • Ještě letos si konečně pořídím první díl :) a snad si to už zahraju.
  • Mirrors Edge je víc, než jen hra. ME je umění! Doufám, že ponechají ten fantasticky minimalistický feeling v epicky vypadajícím světě.
    Jo a původní Faith byla hezčí... just sayin´
  • Reboot je myslím fajn krok. Na původní ME mě totálně dostala atmosféra a koncept, ale příběh a svět působil dost nepřesvědčivě. Znovu a lépe? Nechám si líbit!!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit