Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čim víc tim líp :) (pro mě)
  • A co treba farmville ze sveta DS,nebo morhoon ,nebo treba sims,kde se budete starat o rodinku mutantu na vesmirne lodi.
    Ach jo,a to jsem si rikal,ze zdimani znacky uz dosahlo sveho vrcholu v podobe CoD.Jak moc jsem se pletl.
  • GlaDOS
    Proč se tak EA snaží zabít svoji nadějnou značku?
  • Po tom co mi zkazili DS2 tim svym DLC se zbranema zadarmo.... nevim nevim...
  • JohnyTheZik
    Na DS 3 se tesim, 1 i 2 me hodne bavily.. Ledova planeta mi trochu zavani Veci, coz by ve vysledku mohlo bejt vyborny, protoze atmosfera puvodniho The Thing je spickova (ikdyz samozrejme v DS nebude tak paranoidni jakoze tafuck on neni muj spojenec!)..

    DS vesmirnej simulator si nicmene dost dobre nedokazu predstavit, ale strilecka by taky mohla bejt vyborna.. Takovy trosicku Aliens Colonial Marines, nicmene proc ne..

    A u NFS jim vydani 4 her pomerne vyslo a Shifty i Hot Pursuity (celkem i World..) byly paradni, tak snad se v EA nezblaznili a Visceral se vytasi s bombou/bombama :)..
  • DarkHawk
    Už aby vyšel Dead Space 3. Je třeba navléct oblek a oprášit plazmovou rezačku a pro Elie nějaké sexy skleněné oko.*2* Nejlepší hororová hra!
    • Pokud chces opravdovou hororovou hru,tak si zahraj amnesiu nebo penubru.
      DS je fajn hra,ale ze bych se u ni nejak bal,nebo mel nejaky vyraznejsi pocit uzkosti a strachu co bude za rohem,tak to sem u tehle hry v podstate nezazil.
      • Jazz
        To jsem na tom stejně, dobrej horror se pozná tak, že jsi u něho posranej i ve dne, což Amnesia splňuje. *15*
        • JohnyTheZik
          Nicmene neberes na vedomi to, ze mas vic typu horroru.. Survival, atmosferickej, akcni,..
          penumbra/amnesia != DS .. Kazdymu se libi neco jinyho, ja jako fanousek horroru a thrilleru, hltal obe dve hry, ackoliv se clovek u DS neboji tolik.. Na druhou stranu je tam par skvelejch momentu (DS2 v "mrazaku" - 4x stejna mistnost) a rict, ze to neni horror, je jen tvoje neznalost zanru jako takovyho a netolerantnost.

          Btw ne, neni to tim, ze tebe to nevylekalo, tak to horror neni :)..
    • Jazz
      Promiň, ale to se mezi horror řadit nedá. *3*
      • Pitomost. Mezi horor můžeš zařadit všechno, kde tě má něco občas vylekat či snad aj znechutit a když už tam jsou mutanti, thriller z toho neuděláš. S tím zařazením bych si opravdu hlavu nelámal. A pamatuju si, když při hraní jedničky mi začala zvonit v kuchyni mikrovlnka. Tak v mé maličkosti hrklo, že..brrr, asi nemám čistý svědomí.
      • DarkHawk
        Je to Sci-fi horor. Asi si to nehrál, když píšeš tohle, ale kam si to zaradíš ty to je mi jedno.
        • Jazz
          Hrál, ale opravdu mě tam toho moc nevylekalo, spíš nic. Až na ten konec teda.
          Jako v horroru vyzabíjet skoro celou planetu nekromorfů, to je vyvražďovačka.
    • YEAH !!!
  • skaven123: no nejspis to budes zkouset tak dlouho dokud neuvidis zaverecne titulky...
  • skaven123: takze to jen stahnes a nebudes je hrat? Protoze rozumim tvemu argumentu, ze chces podporovat jen neco nove,zabavne a jine ale nerozumim proc to ostani budes stahovat. Pokud to nebudes hrat nema cenu to stahovat a pokud hrat budes, tak si prece ty penize zaslouzi.

    Nelze mi na mobilu reagovat primo.
    • skaven123
      asi som sa nespravne vyjadril, ak to spiratim tak preto aby som to vyskusal, ale vsadim svoj obsah vreciek, ze to nebude stat za tie peniaze, za ktore to budu predavat :)
  • skaven123: proc nektery koupis a nektery spiratis?
    • skaven123
      pretoze som ochotny podporit nieco nove, zabavne, ine
      uz 2jka DS bola zamerana trosku inde ako 1., zase viac k mainstreamu, ale dalo sa to prekusnut, uvidim, kde sa posunie 3tia cast... a pocitam ze tie ostatne hry budu zarabat len svojim menom
  • Nevim na jaky lizatkovy planete zijete, kde se lidi jen usmivaji, penize jsou neznamy pojem a beranek haja s vlkem. Ale tady na zemi vladne tvrda ruka penez, mozna patrite k lidem, kteri se v praci vzdaji odmen pro dobry pocit. Ale takovejch vas moc neni. Vitejte v realite!
    • skaven123
      hej, preto som DS 1 a 2 kupil, mozno kupim 3..mozno.. a ostatne spiratim ..welcome to reality *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit