Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když si ji neuvědomí po tom co je lidi zvolí nejvíc nenáviděnou firmou roku v USA tak už asi nikdy
  • Napiš jim, třeba si svoje chyby uvědomí :)
  • kdepak, průzkum marketingového oddělení ukázal že zdaleka nejhranější částí Generals je multiplayer, jiný průzkum ukázal že F2P dva roky nazpět letělo ("bohužel" ten letošní graf trendů ukázal pravý opak) a co je nejhorší, lidi pořád doma hrají staré Generals, místo DLC použivají mody zdarma, hrají to po LANce místo po netu takže do toho nejdou narvat reklamy a hra navíc vznikla v té nešťastné době kdy nebylo "always online" takže jim to EA nemůžou utnout vypnutím serverů.. a to je skandální
  • Zayl
    EA, rada zadarmo, protože se cítím po ránu sdílný.

    Vezměte značku generals, plácněte do hry tři strany konfliktu, tři frakce na stranu. Dejte každé dostatečně jiný playstyle, specializované jednotky, zajímavé superzbraně. Přimíchejte trochu nových prvků. Příběhovou kampaň udělejte trochu humornější, můžete zparodovat sami sebe. Přidejte LAN a dedikované servery, nepřidávejte stupidní Origin.

    A je to, zabalit a prodat. Ne jako disgusting F2P, ale jako normální krabicovku. Nikdo nic jiného od generals nečekal.
  • Stále se opomíjí Men of War Aassault Squad, stejně jako Wargame. Supreme commandera dneska snad ještě taky rozběhne každý.
  • Hmm mne to skor vyznieva ze ta hra bola zmetok. Na jednej strane to chceli ponukat ako F2P aby sa to dostalo co najviac medzi hracov na druhej strane ale to podla popisu malo byt hlavne zamerane na multiplayer bez zaujimavej kampane co ide ale proti znacke C&C. Chapem ze EA klaje oci SC2 ktory je vlastne jediny z klasickych strategii hrany aktivne a aj na turnajoch, potom su tu uz len kvanta MOBA hier kde je zasa plno. Len SC2 ma celkom slusnu aj sigleplayer kampan a hlavne predsa len znacka C&C je aj o single. Mimochodom Generals nepovazujem za klasicke C&C ale skor odbocku. Najradsej by som bol keby sa vratili k povodnemu C&C. Kane lives again ! :)

    PS: mimochodom to ze je menej strategii na trhu moze byt aj tym ze strategicke hry menej zastaravaju. Predsa len strategia neni len o grafike a este aj dnes poniektore izometrike strategicke hry vyzeraju dobre a hlavne su prehladne, zabavne a dobre sa hraju.
  • Do alfy sem se dostal, prislo mi to jako verne prevedeni starych generals, jedina zmena byla, ze general power ste si vybrali pred misi podle jenerala, a v mise ste jen pak odamykali nicenim, jak to bylo dycky. Proc to zarizli se uz asi nedovime, ale hra, na alfu, byla ok.
  • C&C jsou vynikající a stále hratelné. Udělal mi radost kickstarterový Total Annihilation i gameplay Kronos. Docela rád bych viděl Red Alert 4 po vzoru dvojky. Ta byla nejlepší.
  • tak ja som hral alfu a nič moc,taku nezaživnu hru som už dlho nehral,ako som sa tešil ked mi prišiel kod do alfy ,ale ked som zahral prvych par hier hned som vytriezvel..

    Dufam že sa EA pouči a že spravia kvalitny AAA titul a nie take f2p
  • P2w oje*avky mi fakt lito neni. *7*
  • Aaaa Commandos 2, spolu s dune 2 asi moje největší srdcovka co se strategií týče, hratelnost, grafika, hudba, bonusové mise, guns of savo island.... kurňa, kde sou ty cdečka. Rome 2 se odklada na neurčito.
  • Jack1947
    Veelmi dobre, tak snad jeste C&C serii uplne neodzvonilo. *4*
  • Kr.Pa
    Kampan Generalsu? Fuj
  • Tak si alespon můžem v klidu projet ty starý :-) Já ted hraju Commandos 2
  • omg som sa nato tesil sice som sa bal f2p ale tak mohli by teraz spravit normalny titul dobra strategia nebola uz roky a toto nevyzeralo uplne dementne
  • Hru bych viděl o trochu víc jako Company of Heroes, méně jednotek, nějaká taktika a strategie, těžba by se mohla rozšířit, než jen poslat sběrače na místo. Jinak čumím, takhle to jen tak utnout. Už jsem počítal s tím, že to vyjde.
  • Herci se muzou vybrat i neznami, kteri si vezmou "par kacek" a nejdu hraji lip nez ty superhvezdy....RA3 neni pro me sad az tak spatna hra, jen kdyby nenesla to jmeno :D v ramci serie neskutecna slatanina....C&C3 bylo velmi dobre, nova grafika, priblizeni se masam, ale presto udrzen such serie....Jen ten hereckej vykon byl ehm no trosku pod prumerem....Generals je srdcovka - kampan, soundtrack a MP - proste kvalita....
  • XXDarthVaderXX
    Lidi nehrote to tolik(sry nejde tam háček...chyba v Matrixu(Woknows)). Očekávám, že hra bude, ale bude nutné ji překopat z F2P do normální, placené hry.
    Ono nelze udělat úspěšnou F2P strategii, pokud už ted co čtu z komentářů, šel vývoj pomalu. Je li riziko, že by možné updatování, přidávání nového obsahu trvalo dlouho, spíše bych se klonil k variantě, že hra dopadne jako AoEO...sice to bude někdo hrát, ale spíše zbytky.
    Dalším faktorem je fakt, že hardoce komunita to neskousne. Odpadá jakákoliv větší možnost dostat hru do progamingového vědomí.
    Ano může to vypadat krásně, ale přece jen ne každý se che ohánět v multáku a hru si koupí spíše kvůli kampani. Nic nemám, pokud poběží zadarmo multiplayer nebo jako samostatný balíček(kdo nebude chtít kampan), ale nejdříve bych se pustil do kampaně, sérii trošku připoměl, získal komunitu a pak se zaměřil více na hru hráčů.
    To že se pozastaví tento projekt, neznamená, že hra nakonec, v jiné podobě nevznikne. Zanikne při vývoji nemálo titulů, tak že bych to tak nehrotil. Bohužel dnes není doba, kdy se pouští do většího rizika, kde úspěch je nejistý, spíše se dá očekávat, že by nenastal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit