Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn

    Prosim at se venuji makrotransakcim jak chteji kdyz im ty skandaly a fiaska porad stoji za to. Jen at si nekupuji licenze se kterymi si nevedi rady (Star Wars) a neskupuji schopna studia. At si vytvori svoje studio a nazve ho treba Electronic Transaction udela hromadu free to play nebo za nizkou cenu her a pretahne k sobe hordy tupych NPC a dronu co im to budou hrat. My normalni hraci si potom budeme vybirat z opravdovych her od studii co chteji tvorit dobry hry.

  • Strašná správa. 

    Keby to fungovalo aspoň ako Hitman. kúpim si Sezónny pas a mám dve väčšie DLC, drobné výzvy a vyhýbavé ciele - a neplatím za nič viac. Proste udržiavajú moju pozornosť, ak mám záujem, ale neťahajú ani cent naviac. 

    Alebo ako Zaklínač 3, dodatky, opravy, drobné misie zadarmo a dve obrovské prídavky v rámci sezóznneho pasu. Bodka, nič viac. 

    Ale Evil Actually, či Ubisoft a podobní nenažranci si za pár kozmetických úprav pýtajú viac, než za celú hru. 

    Nechápem, že to teraz na hráčov takto prišlo, tráviť toľko času v jednej hre, keď sú hry omnoho lacnejšie a dostupnejšie, než kedysi. A ešte by som pochopil tráviť čas v obrovskom svete TES, GTA, alebo v hre, kde sú herné módy od hráčov zadarmo. Alebo aj tie multyplayerové hry, to beriem. Ale vnucovať služby a vyškrabávať hráčom peňaženky v single playerových hrách, to je nehorázne zlo. 

  • Jack1947

    Z herního hlediska teda pro hráče není moc dobré...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit