Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ale aby se neřeklo, tak graficky je Origin pěkný, ale pakliže to měla být konkurence Steamu, tak neměli zaměstnávat tu opici, co měla na starost vývoj. A štve mě, že na čtyři hry (Kingdoms of Amalur, SW ToR, ME 3 a BF3 Premium) musím mít nového klienta. Ale pořád lepší než uPlay, co dodává Steamu zastaralé konfigurace, tudíž při instalaci nové hry doporučuji odinstalovat a znova nainstalovat. Tudíž pořadí klientů je: Steam>Origin>Game for Windows či co to je>uPlay.....
    • Origin je sice pekny, ale zatrolene pomaly, zasekany, a stabilita je (bohuzel) zatim ne vzdy 100%. Sam jsem ho proklinal kvuli hrani Bf3. A nebyt Bf3, tak origin na PC nepujde.

      EA jsou vubec zvlastni. Cenotvorba EA storu ma bliz k Blizzardu jak k steamu. Mnozstvi titulu neresim (otazka casu).
      Cim me EA ale vyslovene vytocili, ze nenechali dokoncit prodej zaverecnych dilu serii (ME, DS). Mam ME1/2 na steamu (stejne DS), ale na origin si jej z principu nekoupim. S klukama uz nehravame aktivne uz ani BF3, takze pa pa origine, necht zije warez. Byl jsem rozhodnuty koupit hry po prvnich recenzich, a testu. Ale takto ne! Z tech 3k co mohli videt neuvidi ani korunu, a to jen kvuli "exkluzivite" pro origin.
    • smejki
      <>
    • V podstatě s tebou souhlasím, nicméně nedat GfWL na poslední místo je hřích *4*
      • Veskoslav
        Ten mi alespoň narozdíl od uPlay funguje:-D
        • filias
          Tak to mám naopak. UPlay funguje. GfWL většinou ne. Ale ani Origin s EA není žádní skvost. ME3 spouštím pře origina poté co hra naběhn se další 10sekund připojuje na nějaký server proooč?

          Na UPlay je ale největší zlo, že když koupím hru na Steamu, tak se mi do toho ještě u her od Ubi pouští před tím UPlay - za to bych vraždil.
          • Veskoslav
            Jo jo. uPlay mám jenom díky tomu, že mám FC 3: BD koupené na Steamu....
            • Mne funguje vsetko, ale ajtak by som mal rad len Steam :) Na Origine mam viac hier, ale drtiva vacsina su zalozne kopie z krabic. Ma totiz velmo sikovnu funkciu, ze si po zadani klucu mozem urcit aku jazykovu mutaciu chcem. Tak som si z ceskych Dragon Age a ME2 spravil ENG verzie :)
  • 50 miliónů instalací. A to možná ještě ne na unikátní účet. No škoda, že nemáme relevantní informace, kolik lidí se denně připojuje jako u Steamu, kde se můžu kdykoliv podívat na online stav. No jedno vím jistě, můžou si jednu instlaaci škrtnout, o víkendu jsem odstranil BF3 i Origin a hned 30 GB místa.
  • Z íej a hlavně z oridžinu bych blil... ME3 byla poslední hrou, kterou jsem od nich (kvůli oridžinu) pořídil, byla to totiž srdcovka. V budoucnu rozhodně žádnou z her kupovat nebudu, pokud je budou vydávat pouze na ten "beta" klient, co si hraje na Steam, přitom neumí vůbec nic. Drtivá většina přátel a kolegů vnímá íej stejně.. Ony ty jejich tržby budou jenom a pouze díky tý Asii.
    • EA ma porad spoustu titulu ktery budou kupovat lidi orydzin neorydzin.
      Taky jsem si rikal ze od nich uz nic nekoupim a ze BF3 byla posleni hra od EA. Nakonec jsem koupil Crysis 3 i kdyz ne digitalne protoze ta cena na orydzinu uz fakt byla ulet a na 90% planuju nakup BF4 a Mirrors Edge 2. No proste at jsou EA povazovany za nejvetsi zlo herniho prumyslu pravem ci nepravem nakonec vzdycky dokazou nabidnout neco cemu neodolam :D
      • BF4? Nemyslím si, že by oproti BFBC2 byl nějaký posun dopředu. Celá ta série smrdí CODem až je mi z toho blbě.

        Osobně byl ME2 poslední hra od EA, kterou jsem si koupil (a už ta mě celkem naštvala) takže se Originu stále úspěšně vyhýbám, i když tam mám patrně účet, přestože jsem si ho nikdy nezakládal a Origin nikdy (sobě) neinstaloval.
        • V tom je vlastně ten jeden velkej problém, co íej neustále potápí a jednou možná utopí úplně... Rozhodli se konkurovat activisionu a sérii cod (předem prohráno, série MoH u ledu, na řadě je BF) a zároveň se pustili do boje (předem prohraného, ještě o tom ale nevědí) o digitální distribuci s Valve (Steam).. Ostatně minimálně jeden diktátor v 1. půlce 20. století boj na dvou frontách naštěstí nezvládl.
          Jistě, poměrně nevhodný přirovnání, nicméně vystihující vše.
      • Vnutili hráčům oridžin.. klient, který spíš dost otravuje, nic neumí, zahlcuje PC, nemá žádné fce, sprostě kopíruje Steam, který je ale napřed o 100 světelných let...a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. BF3? ano taky jsem koupil.. za 3 měsíce mě íej podělalo, když za stejnou cenu vydalo premium edici (se všema DLC) za stejnou cenu, co já kupoval původní hru. Crysis 3? Ne díky, už dvojka byla nuda a jenom kvůli grafice nemá cenu hru kupovat. ME2? Jednička byla nedoceněná, jinak výborná, ale ne díky, nemůžu jí mít v jedný knihovničce s prvním dílem. BF4? VŮŮŮBEC NE! A nejen kvůli tomu podělu s BF3..
        A kdyby to někomu nedošlo, nemám íej rád.. jak jsem je dřív miloval (série FIFA a NHL jsem pařil od prvních dvou dílů (NHL 93 a 95, resp. FIFA 97), NFS série... stovky hodin. Teď jim nedam ani kačku. Nemůžu mít hry pohromadě v jednotný sbírce. Komunikace s podporou na bodě mrazu. Amatérismus. Půlroční hype a výsledek? Většinou průměrná (např NFS posledních let) nebo vyloženě špatná (MoH:W) hra. Těžce nesu, že íej bude pravděpodobně vydávat Star Wars hry.. ve sbírce mi nechybí ani jedna. Vše pochopitelně origo, ale teď? 1000 Kč za novou a většinou průměrnou hru je až moc. Proč musím mít klienta, kterej neumí nic a jenom otravuje? Proč jsem do něčeho nucenej? Proč nemůžu hry od íej pořídit jinde (na Steamu)? Proč.......?!
        • Ani jeden z vás 3 to nenapsal správně. Je to Origin
        • Valve zase vnutilo lidem Steam, ktery otravuje a spehuje, nevyberes si.
          • Mě Steam neotravuje ani nešpehuje tak ti nevim kde jsi našel své lži, že by v EA brožurce ?
          • jenže i vnutit se musí umět...
            • Tekrat jsem se taky chytal za hlavu nechtel jsem instalovat novou verzi CS (tusim ze 1.6) protoze jela jen pod steamem a dneska je to jedna z mych nejoblibenejsejsich veci. Nabidka Originu neni az moc pestra ale Valve taky zacinalo skromne a cpalo to lidem se svejma must-have titulama. Nerikam ze Origin je nejakej zazrak a hodne me stve ze diky nemu skoncila distribude EA her pod Steamem ale nenadelam nic a chapu ze EA si chce taky utrhnout svoje veliky sousto z online distribuce coz je pochopitelny.
  • Veskoslav
    A přesto je Origin nechutně předražený.....
    • Každá velká digi distribuce je nechutně předražená... *3*
    • Bohužel to není jen Origin a EA skoro všechny hry jsou na oficiálních stránkách dražší než v kamenym obchodě, což je paradox kterej nikdy nepochopím. *12*
      • filias
        Taky nechápu. Digitál za 50E. Retail za 899Kc. Přičemž jediné co z toho potřebuji je číslo, které naťukám do Steamu.
      • To nie je paradoc ale sila Gamestop ;-) Kazdopadne ked EA tak pekne rozprava o paleni lodi, tak by uz konecne mali sa rozhybat a prist s lauch cenou digitalu nizsou ako retail. Az potom im tu orientaciu na digital uverim.
    • smejki
      <>60 ojro za SimShitty *8*
      • Veskoslav
        70 Euro za Bf4 je lepší:-D
        • filias
          I na Originu jsou slevy. BF3 jsem koupil za 15. 70E je za Deluxe (i těch 60 je víc než jsem ochoten za hru dát). Nehledě na to, že retail prodává deluxe edici za 45 *7*
          • Veskoslav
            Já jsem třeba Premium Edici Bf3 koupil za 750 Kč (krabička s DVD kompletně česky) a oni za to chcou 50 euro....
    • Viktor_H
      Přesně. Občas se vyskytnou nějaké slovy, ale je to slabota...
    • stejně jako ostatní klienti..
    • keby len predrazeny... ono ten origin ti aj prezera PC...
      • No jasně, to steam nedělá.....
        • smejki
          Ne, nedělá. Kouká jen do svých souborů a info o hardwaru je prostinký dotaz na OS.
          Ovšem pokud se nepletu, tak Origin už neprohledává celé PC nějaký ten půlrok.
        • Veskoslav
          Stačí to vypnout. A pokud vím, tak doteď neumí Origin offline režim.
          • On toho neumí víc. Největší fíčura je.... světe div se, přidat si kamaráda a chatovat s nim!!!! Teda za předpokladu, že přes to debilní vyhledávání ho vůbec najdete..
        • Správně. Ne nedělá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit