Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posrany herni studia z jejich CEOs. Kdyby nemeli nasrano v hlavach tak by davno existoval officialni torrent 66 percent ceny pres paypal a zadne disky, krabice, navody a plastove obaly. Kto to potrebuje? Platit vsechnu tu distribuci a packaging a jeste to delaj high security protze ty podelani pirati to nekde skopirujov a seberou zisk. Cest vinimkam :) ale fakt nechapu kto to ridi, kde zije a proc proboha nehraje trochu svych vlastnich gamesek. . .
  • xMort
    To znamená, že mají ty cetky onu hodnotu.
  • S tím žvástem jsem to myslel u EA, samozřejmě že ekologie je důležitá a chovat se šetrně k přírodě také. Ale u EA je to tak, že chtějí ušetřit další Benjaminy a tak zahrají na ekologickou notu, sníží svojí uhlíkovou stopu bla bla bla a akcionáři mají víc peněz.

    I když abych pravdu řekl, ty papírové manuály u některých her jsou fakt příšerný *1*
  • koruny? se podívej na sběratelské edice her, přihodí se k nim pár pouťových cetek zanedbatelné hodnoty, ale cena takové edice hned stoupne o stokoruny
  • Nemáš kupovat český hnůj, ale originál.
  • Myslíš o ty 1-2 koruny?
  • davidBray
    a čtvrté slovo je vláknina!! .))
  • Zaklínač: 2 brožurky (manuál + průvodce hrou), Manhunt CZ verze - Nádherný barevný manuál ve stylu katalogu, Vampire: Bloodlines - víc než 100 stránkový barevný manuál. HalfLife 2 - papírek s aktivačním klíčem a L4D to samé
  • a co kdyby tak ty hry zlevnili o to co tam nebude ten manuál co? to nikoho nenapadne.
  • Drom
    jako by manualy byly dnes potreba? Kazda hra ma propracovany tutorial a vetsina hernich mechanismu je beztak uz zazita.
  • No právě, na jednu stranu je tam chamtivost EA, ale když v podstatě není o co přijít.
  • Spades
    Kdyby dělali manuály jako kdysi (50 - 80 stran), tak bych nadával, ale když teď ke hře dostanu 10ti stránkovej hnus, ve kterém se dočtu max 3 řádky příběhu a ještě špatně přeloženého...

    Typické přiklady: Warcraft 3 měl nádherný manuál. Hezky popsané všechny jednotky příběh atd... (40 stran z 60ti příběh a jednotky)
    a Starcraft 2 ? 15 stran z 23 je eula + technicke kecy a 8 stran blbe napsaneho a jeste hur prelozeneho pribehu...
  • Myslím, že je jím ekologie úplně ukradená,ale pokud to mluvčí EA říká...:)))
  • Problém je, že manažeři těchto velkokapitalistických firem nejsou green jako ekologové, ale green jako dolary. Možná jsou však spíše brown jako h...na. *1* Pardon, omlouvám se všem exkrementům, které jsem urazil slovem manažer.
  • Já brblat nebudu, nemá to moc smysl. Prost nebudu kupovat drahé stahovatelné verze a raděj sáhnu po tom "nejlevnějším", ať mají argument dále snižovat ceny her *1* Prostě jim ukáži prostředníček a mám vymalováno. Buď krásnou krabičkovou verzi za nízkou cenu, nebo digitální verzi za extrémně nízkou cenu. Jinak mi mohou vlézt na záda. *12*
  • Není to krok, který by kdovíjak překvapil... eko zástěrka je dneska moderní a patří k současné době (BMW pod touto záminkou úspěšně zabíjí odkaz svých starých motorů a nahrazuje je papírově výkonnými šicími stroji).

    Přesun na digitál je nevyhnutelný a ač nechci dělat proroka, za pár let už po fyzickém médiu štěknou možná tak audiofilové. My ostatní budeme asi dál brblat, ale adaptujeme se a budeme si stahovat hry ze Steamu přímo do širokoúhlých televizí
  • Amylee.Anderson
    Zachvíli se bude platit za disk v papírovym obalu tisícovka. A aby se neřeklo, na tom papírovém obalu bude ze slušnosti název a aktivační klíč jak ke hře, tak i k bonusu, který si lze stáhnout, aby neplýtvali diskem.
  • nám to nedá nic, EA tím ušetří miliony
  • Hry diky tomu levnejsi asi nebudou, takze skutek utek. Eko/nano/bio. Triada slov, ktere dnes zvednou popularitu a prodejnost. Chce se mi blinkat.
  • Mi vyhovuje kompletně digitální distribuce. Hromadění médií, krabiček, manuálů... nestojím o to. Kde to má člověk skladovat ;-)

    PDF verze manuálu mi bohatě stačí. Stejně ho zpravidla nečtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit