Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ma The Saboteur spolecneho s online servery?
  • Pristi rok touhloe dobou vypnou SW:TOR, protoze budou chtit vydat dvojku :D
    • To by me trosku nastvalo no :D Mozna bych se zachoval jako spravnej psychicky labilni jedinec a jel bych jim do Californie poch*at hlavni dvere ty jejich pitomy kancelarsky budovy...
  • až se ea rozhodne,tak si člověk nezahraje ani single...dva roky se neprihlasis a trada...
  • Nechapu, proc treba vypnuli server na statistiky Mirrors Edge. Ta hra nema multak, takze tam jde jenom o nahravani casu a stahovani "duchu", to musi byt fakt hodne narocny...

    Na jejich obahjobu je treba rict, ze nejsou jedini, kdo vypina servery - v posledni dobe me trosku nastvali Codemasters, ze vypli Grid, co hralo jeste celkem dost lidi
    • jo grid mě taky naštval a to race driver 2a3 na gamspy jede pořád. Sice existuje tunngle ale tam je problém že je tam plno cheateru co mají max zrychlení a to mě pak nebaví. Sice slibují že vydají brzy následovníka tak uvidím, ale aspon to mohli nechat dokud nevyjde další dil a ne to takhle ze dne na den utnout
  • EA to už ani nepotřebuje další komentář.
  • Jasně EA, tyto tituly jsou jen 1%? EA vydala 10 her z toho polovina nemá mulťák a druhé polovině servery zruší. Jediná hra u které snad servery ještě chvilku přežijou je BF3.
    • Veskoslav
      A ME3. I když občas jim to spadne, občas se někdo prostě sekne a zmizí, aniž by to sám chtěl:)
      • Mě se ME3 nelíbil a proto nebudu kupovat originálku (zastávám pravidlo: "když se ti hra líbí, zaplať za ni"), takže nemůžu hodnotit kvalitu, ale z toho co jsem slyšel za moc nestojí.
        Jo a jinak u Saboteura přece MP není, nebo jo?
        • Veskoslav
          Mám stejné pravidlo:) Jinak ME3 je jedna z mála her, u terých za poslední rok nelituji kopě (konec neřeším). Za ty peníze mi to nabílo to, co jsem čekal. Rád jsem viděl staré známe. To nevím. Vím, že na Originu psali,že to MP má, teď je dokonce i v akci, ale nezaujalo mě to.
          • No mě se strašně líbil ME 1, ale s každým dílem co následoval hru osekali o určité prvky, aby se přiblížili "masám" neboli "shooterům" a nebo po našem "šutrům". Neříkám že se ME 3 nehrál dobře, ale už to pro mě není ten starý dobrý Mass Effect. Udělali to i s Dragon Age. Jednička bombastická hra, která mohla konečně nahradit (ne však překonat) Baldurs Gate, ale dvojka se zvrhla v klikfest, kde člověk kosí zástupy spawnujících se nepřátel (kteří ještě navíc padají z oblohy) a 90% hry se odehrává ve stejném městě. Na DA 2 i ME 3 mě strašně vadí ta koridorovost.
            • Veskoslav
              Tak v ME1 máš X druhů zbrojí, X druhů zbraní (několik desítek od každého druhu), několik desítek modifikací zbraní, zbrojí a uni nástroje, nemáš termální zásobníky, povolání nemá omezení na zbraně, máš X druhů schopností, schopnost otevírání sejfů a elektroniky je vázána na na tvé schopnosti elektro a haking (u Adepta nutnost mít sebou Garruse či Tali), máš "vozítko", nemáš těžké zbraně a máš granáty (objevili se už ve dvojce v DLC, ale ty si je nemohl mít, až ve trojce bylu znovu dány do hry, ale mnohem lépe než v 1. díle)
            • Co je v ME1 a není v dalších dílech? Sám jsem se na to pokoušel přijít, ale na nic jsem nepřišel.
            • A s DA2 mas samozrejme naprostou pravdu, DA1 jsem si uzil, a za DA2 nejsem rovnez ochoten platit ani ve sleve.
            • Uz ME1 byl na povazenou a vedly se spory, jestli je to RPG nebo strilecka, ale jeste to slo a melo to i masovy uspech. ME2 je uz konzumni odpad, ktery mi za to nestoji ani ve sleve.
  • Tak tohle je fakt hnus, Online Pass je teda k cemu?:)
  • S tímhle chováním se pak hošani diví, že existuje taková ta skupina... piráti...
  • V životě jsem si od nich nic nekoupil a nehodlám to měnit. Pro takovou společnost jistě není problém nechat běžet pár serverů, obzvlásť, když byly tak málo vytížené.
    • Typický názor piráta, který se snaží sám sebe přesvědčit, že kradením her se vlastně ničeho tak špatného nedopouští. Vsadím boty, že by sis od EA nekoupil hru ani v případě, že by bylo všechno krásné, růžové a nadosmrti funkční.
      • Na Steamu mám okolo 100 her. Bohužel EA se Steamem skončila, ale stejně tam nikdy neměla slevy. Pár mě od nich docela bavilo, ale žádná se mi nechce kupovat už jen kvůli pocitu "nedokončenosti" způsobeným přítomností DLCček.
      • Presne. Ja za hry platim a zadny problem s tim, ze EA vypina nepouzivane servery nemam.
        • Veskoslav
          No nebude to tím, že máš konzoli? A kolik Těch zmíněných er, co je v článku máš? Ani jednu? A kolikrát už jsi tady veřejně lhal? 100krát? Kolikrát ses tu už ztrapnil? 1000krát? Všichni, kdo se zastávají EA jsou jako oni.


          P.S: EA vypíná vypíná či přehazuje servry bez toho, aniž by jakkoliv upozornila......Jako Ubisoft. Prostě babráci.
          • Mam 3 konzole, jeden tablet, 2 notebooky, jeden netbook a povaz, jedno herni PC za cca 40 kKc. Verejne tu lzes akorat ty a to o mne, protoze jsi dusevne nemocny a pronasledujes me :-). Takze cau, trapaku *5* .

            P.S. A zastavam se zdraveho rozumu, ale to ty bohuzel nedovedes posoudit.
            • A můžeš nám jejdasku říci co máš za komponenty na ve svém PC? (když tě stál 40.000 Kč?), Protože to už hraničí se super dělem, pokud na něm nepouštíš Výpočotvé/Konstrukční/Designové programy, na co by ti ovšem stačil Pc za plovinu
            • Vidis a zase tu verejne lzes, ty jsi notoricky lhar, ale to je nemoc, mel by ses lecit :-). Mimo jine jsem si potvrdil, ze reagovat na tve nenavistne vypady je jen ztrata casu :-). Takze se zasmej sve zavisti a hlouposti a bud stastny :-).
            • Veskoslav
              A 4 mobily, deset aut a vilu. Ještě tu o Karkulce. A mimoto, když máš to pc za 40 háků. Co v tom máš? Ať se zasměji ještě více.
        • PreidaQ
          To zřejmě proto, že žádnou hru z těch zmíněných po netu nehraješ. Já ostatně také ne. Ale věřím, že těch pár jednotlivců to musí dost na**at. *7*
          • Jo, jenze tech par jednotlivcu s tim holt musi smirit. Byznys se chova racionalne a ekonomicky. Ja jsem treba minorita v tom, ze mam rad tahove takticke hry, ktere v podstate vymrely. A kdyz se nekdo rozhodne udelat remake z jedne z nejlepsich taktickych tahovych her (JA2) a ten tahovy system zmeni na realtime system, tak taky nic nenadelam. Takova je proste doba. Nic nenadelam, proste to vetsinu lidi nezajima, tak do toho nikdo neinvestuje.
  • Nezájem. Hry, okolo kterých se třeba jen i mihla EA, kupuje jen i*iot.
    • Veskoslav
      A jenom id*ot nadává ostatním do idiotů.... *11*
      • A id*ot se zastává id*otů...
        • Veskoslav
          No jasně. Ty doma nemáš vůbec žádnou EA hru za ty léta, co je EA na trhu:-D
          • Má jich určitě doma spoustu, ale pirátské kopie se nepočítají *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit