Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to uvedl při streamu, že ho platí EA a že není nezávislý recenzent, tak v tom nevidím problém a prachy si vydělal poctivě. Prostě reklamní panák, co vydělal víc, než my všichni za život. Přeju mu to. Snad prachy dobře investuje. Na reklamní panáky já ale nekoukám. 

  • Jack1947

    Určitě je jich více ale tenhle se veřejně doznal no.

  • Ocitujme si recenzi... :)

    „Apex Legends se přiřítil jako blesk z čistého nebe. Po týdnu hlásí pětadvacet milionů hráčů a hodně přes dva miliony současně hrajících hráčů. Vydání přitom nepředcházela žádná X měsíců (či dokonce let) trvající marketingová masáž, žádné postupné dávkování trailerů, obrázků, rozhovorů... Respawn hru prostě oznámil, vydal a ve stejný den udělal i pomyslný mic drop.

    Hra je totiž natolik dobrá, že žádnou kampaň nepotřebuje...

    Nechci shazovat kvality hry, ale působí to úsměvně.

  • Zaho

    Pořád lepší než kdyby za to platili třeba Amouranth.

    Myslím že z hráčů už stejně nikdo Ninju vážně nebere.

    Celé je to pro děti, nic víc.

  • Carnage666

    Vůbec ho neznám, ale najednou se prostě vyloupnul mi přijde. Naposled jsem o něm slyšel že tancoval jako blbeček pro děti co hrajou Fortnut a myslím že byl na těch cenách kde GoW vyhrálo hru roku.

  • uher

    V životě jsem o něm neslyšel a Apex nehraju...

    • patr
      nepozeras twitch potom 
      • uher

        No to nepozerám to je pravda. Dívat se na někoho jak hraje a ještě do toho kecá mi přijde.... já nevím strašně divný, když si to můžu zahrát sám a v klidu 😀

  • BoB.2

    No a.

  • Tak zjevně platí nejen streamery.

  • Dřív si EA platila novináře, takže měla lidi, kteří za exkluzivitu napařili 9 a vychválili to. První exkluzivní recenze nikdy nebyly věrohodné.  Teď už se to tolik nevyplatí, takže EA přešla na streamery. Doba se mění, praktiky EA zůstávají stejné.

    • ZOLLINO

      mam pocit ze ty recenze sme bastili vsichni... na twitchi snad ulitavaj jen nastilety ne? pritom skupina 22-40 je mozna vetsi nez nastilety bez koruny v kapse... takze trochu te twitch mode nechapu. ale preju mu to, kluk ma stesti. mnoho z nich mozna ani netusi jak se ocitlo tam kde se ocitlo :)

      • Ono je celkem rafinované, že cílí na teen a děti, sice nemají ani korunu, ale dokáží si to co opravdu chtějí vybrečet/vydupat na rodičích. Mají nulové kritické uvažování a jsou velice snadno manipulovatelní. Vidím to přesně u synovce kterému je 9, navíc youtubery berou spíš jako kamarády a v tom je obrovské nebezpečí skryté reklamy. Přehled o hrách má nulový, ale hrozně chce Frotnite, protože je to prý nejlepší hra všech dob. Zatím to nehrál, ale fortnite song nebo tance jede pořád, tak asi tak. 

  • hmm to neni moc cekal bych vic kdyz ninja vydelava tak 500 k usd za mesic xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit