Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pri serii X som vyrastal, rebirth=definitivne kupujem. ale chcelo by to lepsi hardware.
  • Tahle hra je pro mě must have
  • no hlavně abychom nečekali další rok na český překlad :-( V angličtině ani němčině se mi to hrát nebude chtít
  • No ja idem do toho.... x-ka milujem.... takže vianoce budú asi tento rok skvelé ... vychádzajú mi hneď dve srdcovky... jedna x-rebirth a druhá The elder scroll-Skyrim.... :-) teším sa ako malý chlapec....
  • skor by som ocakaval.. kedze vsade pisu simulator.. tak aspon priblizenie sa ku skutocnosti co sa fyziky a zdraveho rozumu tyka... lebo nejak zabudaju na Issaca Newtona
  • Doufam ze to nebude vydavat cenega:D
  • Hra tohohle typu mi na PS3 vyloženě chybí ... nebo mi někdo nějakou poradí? Díkec
    • dira
      Jak by jsi chtěl hru tohoto typu standartne na konzoli ovladat? Smirte se s tim, ze jste limitovani poctem akcnich tlacitek a bez nejake spesl periferie by finalovka byla podle me absolutne nehratelna a jen by to lidi kritizovali :o) Hard core simulátory (at letecke nebo vesmirne) byli vzdy domenou PC sceny diky jeji flexibilnosti :o)
    • na webu jsi taky pres PS3 ?
  • Great!!!!
  • Hmm.... A co Freelancer 2 nebo Freespace 3? :(
  • miker17
    tak to vydím na upgrade mojeho PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit