Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Palec vzhůru takovým společnostem jako je Egosoft. Ve světě, ve kterém bourají prodeje hlavně jednoduché hry pro omezence (bez urážky xD), se pořád najdou tací, kteří si pořád jedou tu svou a servírují nám komplexní a složité hry, které člověka sice jen tak nechytnou, ale když už ano, tak už ho na dlouho nepustí *3*
    • kde na to brat ale cas? :D ....po pravde by me vubec nevadilo, kdyby udelali ve svem enginu i neco opravdu akcnejsiho... egosoft muzu od prvniho dilu, ale vesmirna strilecka me chybi uz dost.
  • Bezva, serii X zboznuji a tohle si na 100% zahraju. Takze alespon jednu prodanou kopii maji jistou..kdo se prida?:-)
    • definitivne. pri X serii som vyrastal
    • sleepless
      No, nebude nas malo, kdo to koupi :)
    • uzivatel1982
      JJ bude nás víc:)....
    • Taky se tesim. Takove hry v dnesni dobe jsou poklad. Doslova.
  • Vypadá to docela bezvadně! A ta hudba k tomu velice povedená :)
  • Hra tohohle typu mi na PS3 vyloženě chybí ... nebo mi někdo nějakou poradí? Díkec
    • dira
      Jak by jsi chtěl hru tohoto typu standartne na konzoli ovladat? Smirte se s tim, ze jste limitovani poctem akcnich tlacitek a bez nejake spesl periferie by finalovka byla podle me absolutne nehratelna a jen by to lidi kritizovali :o) Hard core simulátory (at letecke nebo vesmirne) byli vzdy domenou PC sceny diky jeji flexibilnosti :o)
    • na webu jsi taky pres PS3 ?
  • Gaspyk
    Zrovna nedávno sem si říkal co asi chlapci a dívky v EGOsoftu asi kutí :)
  • Tahle hra je pro mě must have
  • no hlavně abychom nečekali další rok na český překlad :-( V angličtině ani němčině se mi to hrát nebude chtít
  • Great!!!!
  • Doufam ze to nebude vydavat cenega:D
  • No ja idem do toho.... x-ka milujem.... takže vianoce budú asi tento rok skvelé ... vychádzajú mi hneď dve srdcovky... jedna x-rebirth a druhá The elder scroll-Skyrim.... :-) teším sa ako malý chlapec....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit