Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po dočtení recenze se divím v hodnocení i těm třem bodům... Nehrál jsem, tak nemohu soudit, ale podle textu bych šel i mnohem níž.
    • Jack1947
      Zhodnocení díky recenze a utvoření pohledu na hru co jsem nehrál, skvěla dedukce pane Watsone.
      • Ale Jacku, zase nam tu blijes? Nejsi to nahodou ty, kdo pise u snad kazdyho preview nebo novinky neco ve smyslu ,,Skoda ze ta hra takhle dopadla, ani se nevyplati stahovat ji, tak priste snad no:("? Prestan tu kazdyho prudit. Fakt je mi lito ze nemas zadny kamarady, ale timhle zpusobem si je nenajdes a uz vubec ne tady.
        • Jack1947
          Ty jsi neuvěřitelný opruz - kde jsem já já LukynCZ (borec btw) musím být minimálně 10x taky.

          Jsem tvůj stín, tvé svědomí a tvým osudem je být mnou pronásledován... Zzz staré ohrané a nudné *6*
          • Copak, trápí tě snad že ti někdo dává najevo že jsi neskutečnej tard? :D
  • Už když jsem viděl to video ze hry cca před týdnem, dvěma, bylo mi jasné, že náplně má ta hra sotva by se za nehet vešlo... Recenze je dobrá, jen tak dál - posviťte si na zajíce v pytlích...
  • Robotron3
    No jo, prázdniny. Děti nemaj co dělat a nuděj se...
  • "Pravdou je, že vyjma ptáků potkáte něco živého tak zřídka, že máte spíš pocit, že jde o chybu." Tak za tuhle větu palec hore!
  • Vžyť jsem říkal, že je to blbost :-)) https://www.youtube.com/watch?v=yNGhWN4Jkwo
  • dost pravdivá recenze. mě se na tom snad líbí jen grafika a hudba (ta moc). někdy to vykreslí parádní obrazy, třeba když vylezete na hory a začnete pomalu umírat na chlad a hlad :D a začnou se vám zavírat oči, sněží na vás a obraz se pořád zužuje a tvoří parádní panorama z okolních vrcholů, hraje super hudba a nakonec umřete. paráda :D ale jako hra to fakt nestojí za nic. to mi ale nevadí :)
  • mě se to třeba zase líbí moc, hudba je tam pěkná grafika mi kapla do noty a objevování krajiny s dokumenty co se vlastně stalo mě bavilo, takže pro mě zásadní nesouhlas s recenzí :-)
    očividně totiž nesnášel grafiku a tahle opravdu není pro každého
  • Dvorní Asswiper - N7N7 - se zase opět vyznamenal. Jděte se plácat kokoty někam jinam po zádech jací jste trotly a nech te nás tu bejt.
    • niceguyfromrussia.ru
      toľko anonymov... wau normálne začínam veriť že celý tento hate je od jedného človeka, s tým čo povedal N7N7 sa nedá nesúhlasiť, s games.cz sa stáva hipster-indie.cz... ako vážne tie osmičky hrám ktoré predaje sa počítajú na stovky a tisíce aj to väčšina to kúpi a hra len vdaka indiegala.com mi trocha lezie na nervy, pritom vačšinu s tých retro-like 2D hopsačiek by som nedokázal ani 5 minút zahrať a to asi ani ľudia čo si to kupujú za 70 centov len pre zaplnenú Steam knižnicu... tých nerdovsky tváriacich sa recenzií tu bolo v poslednom čase až až...
      • Raziel_cz
        A prodeje o kvalitě hry vypovídají přesně jak?
      • Predstav si ze to ze 70 procent lidi hru co si ji koupi nedohraje se tyka i velkych AAA her....
      • Co to meleš? Další blb, co používá slovo hipster, aniž by věděl, co to znamená. Ale co bych chtěl po človíčku, co si dá jako obrázek ruskýho okupantskýho dobytka..... *7* A 1-2 recenze týdně se ti zdá moc? Víž, že týdně vychází tak 150-500 "indie" her? *7* Mě zase štve, že jakmile jakákoliv rezence na indie, je 98% šance, že je tam N7 a buď zvrací, že se mu nelíbí hodnocení nebo případně přiotakává. fakt není normální, že řekl, že ho indie scéna nezajímá, ale jeho potřeba se vyjádřit k indie scéně je tak silná, že to prostě musí udělat. A je to každej týden to samé. N7 a jeho klasický "hate". Jo a jinak je N7N7 max, ale to už tady všichni ví po tom, co si zapoměl zatrhnout nepřepsat svůj nick anonymem.
        • No tak, kdopak z redakce to je, přiznejte se dobrovolně *1* ne fakt jestli se hodláš vyjadřovat nekultivovaně tak nepoužívej nick games. Když třeba Lukáš píše do diskuse, nemusím s ním vždycky souhlasit, ale vždycky píše slušně, takže jim tu laskavě nekaz image *16*
        • niceguyfromrussia.ru
          wau 3:00 keby nie som na nočnej tak spím... zaujimavé že tu toľko "ľudí" buntoší ešte zaujimavejšie že v rozmedzí 1 minúty 10 od napísania mi pribudli "zrazu" 3 mínusky a tebe tri plusky ? typujem že takýto psychopati používajú IP changer... okupantskýho dobytka ? propaganda level 9000+ ?
          • "Slovácích", protože slušný Slovák nenávidí Rusáky za to, co provedli ČSR spolu s komunisty....
            • Dyť tu přezdívku má jako nadsázku, tak proč se rozčiluješ? Niceguy a má tam vojaká= nadsázka dle mého.
          • Ano, okupantský dobytek. Ale co bych chtěl po Slovácích, spojencích Hitlera za 2. světové, že *7* A od roku 48 do roku 89 to tady řídili Sověti. Doporučuji si zjistit něco o historii ČSR a následně ČSSR.
            • No ale socializmus bol v CSSR kvoli Cechom, na Slovensku vyhrala volby po vojne Demokraticka strana...
            • niceguyfromrussia.ru
              áno slováci spojenci nacistov čo robí automaticky každého človeka ktorí sa narodil na našom území hnusného evila ? ty vole predstav si že nebolo to tak dávno čo sme boli jeden národ ale vidím že tieto deti to veľa nevedia ked tu rozprávajú takéto bludy... no tak mám taky nick no a ? stavím sa že ty ked uvidíš nejakého slováka alebo rusa tak sa mu vyhneš na sto metrov lebo to je automaticky zlý nacista alebo komunista ? vieš aké kraviny rozprávaš ? takých rasistov ako ty by som stielal...
          • skor asi skusenosti level 1968
    • Protože když nemá hra next gen grafiku, tak přece nemůže mít dobrý hodnocení...
  • Jack1947
    Tahle hra už od začátku (bez urážky) nevypadalo moc nato že to bude nějaká pecka a hle zdá se že to tak i dopadlo. Já bych se nezlobil klidně za indie, v jiné grafice ale téma je rozhodně zajímavý a dalo by se pěkně zpracovat. Škoda. Snad jindy a lépe. *3*
  • N7N7
    Pěkná recenze. Jsem rád, že se tu objevil aspoň jeden recenzent, který si nehraje na intelektuála tím, že bude obdivovat nějaké pseudo-umění a nebojí se udělit indie hře odpovídající známku. A že hodnotí hru čistě z hlediska hratelnosti a zábavnosti. Palec nahoru, tak to má být. *5*
    • PravyMonty
      Hele, když už chceš naklikávat, tak to dělej pořádně a nenápadně, ne že všem lidem co s tebou nesouhlasí přibude během pěti minut 11 mínusek(a naopak).
      • Teď ti napíšou, že jsi Veskoslav. Nestíhám ani odepsat na příspěvky a ty +- tady ůítaj fakt slušně.
        • Zavři tlamu Veskoslave. Kdyby jsi tu v noci neřádil s anonymy, tak to tady teď nemusím řídít.
          • Nejsem Veskoslav blbe a za druhé ses přiznal, že tady zasíráš hodnocením +- diskuze, jak si hraješ s IP a klikáš. Jsi ubohá nula. +- zrušit a za obviňování anonymů Veskoslavem dávat ban aspoň na měsíc. Už je to vážně nudný a ohraný.
    • Vogon
      Copak chlapečku? Pláčeš že jsi hlupáček a kupuješ si hry za hodně peněz a někdo utratí dvacetkrát méně a má z toho dvacetkrát víc zábavy? Závidíš indie vývojářům, že si splnili sen a vydali hru? Ničíš ostatním dětem bábovičky, protože AAA hry stojí poslední dobou za hromádku hnusu z podpaží a indie hry jsou naopak inovativní, zajímavé a zábavné? Nepapáš, protože někdo má rád něco jiného než ty?
      • Vogon, tys byl vždy jinej... nejsi trochu starej na to abys tu cintal ty svoje cinty ? *16*
    • maros.goc
      úplne s tebou súhlasím :))
    • Zdar maxi. Vidím, že podkuřovač haha už tě poplácal po zádech, jak jsi úžasnej. A ty a indie, ten den, kdy se nevyjádříš, tak skončí svět, fakt jo. A kdyby tam bylo jiný číslo, tak to by bylo teprve divadlo z tvý strany.
      • Jack1947
        Pořád stále nemůžu uvěřit ani nechci že by takovýhle hulvát byl max...vždyt má jinou skladbu vět/slov a píše jinak... hmm neskutečné jak můžou mít někteří tak rozdílné názory ale i více osobností. *7*
    • Máš pravdu jako vždy, záleží jestli si tahle hra vůbec zaslouží recenzi. Podotýkám, že tu není např. recenze na velmi povedené dlc k Dark Souls 2
    • Jasný a jde jenom o to podělané čísilko, recenze nečtu -ztráta času ale blo ohodnoceno 3/10 a tak to ,má být, tak je to správné, bože ty si fakt deebil že to není už možný. *7*
      • maros.goc
        kde si nabral, že recenziu nečítal?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit