Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ale socializmus bol v CSSR kvoli Cechom, na Slovensku vyhrala volby po vojne Demokraticka strana...
  • Copak, trápí tě snad že ti někdo dává najevo že jsi neskutečnej tard? :D
  • Jack1947
    Ty jsi neuvěřitelný opruz - kde jsem já já LukynCZ (borec btw) musím být minimálně 10x taky.

    Jsem tvůj stín, tvé svědomí a tvým osudem je být mnou pronásledován... Zzz staré ohrané a nudné *6*
  • Ale Jacku, zase nam tu blijes? Nejsi to nahodou ty, kdo pise u snad kazdyho preview nebo novinky neco ve smyslu ,,Skoda ze ta hra takhle dopadla, ani se nevyplati stahovat ji, tak priste snad no:("? Prestan tu kazdyho prudit. Fakt je mi lito ze nemas zadny kamarady, ale timhle zpusobem si je nenajdes a uz vubec ne tady.
  • niceguyfromrussia.ru
    áno slováci spojenci nacistov čo robí automaticky každého človeka ktorí sa narodil na našom území hnusného evila ? ty vole predstav si že nebolo to tak dávno čo sme boli jeden národ ale vidím že tieto deti to veľa nevedia ked tu rozprávajú takéto bludy... no tak mám taky nick no a ? stavím sa že ty ked uvidíš nejakého slováka alebo rusa tak sa mu vyhneš na sto metrov lebo to je automaticky zlý nacista alebo komunista ? vieš aké kraviny rozprávaš ? takých rasistov ako ty by som stielal...
  • Jack1947
    Zhodnocení díky recenze a utvoření pohledu na hru co jsem nehrál, skvěla dedukce pane Watsone.
  • Po dočtení recenze se divím v hodnocení i těm třem bodům... Nehrál jsem, tak nemohu soudit, ale podle textu bych šel i mnohem níž.
  • Už když jsem viděl to video ze hry cca před týdnem, dvěma, bylo mi jasné, že náplně má ta hra sotva by se za nehet vešlo... Recenze je dobrá, jen tak dál - posviťte si na zajíce v pytlích...
  • Dyť tu přezdívku má jako nadsázku, tak proč se rozčiluješ? Niceguy a má tam vojaká= nadsázka dle mého.
  • Robotron3
    No jo, prázdniny. Děti nemaj co dělat a nuděj se...
  • Vogon, tys byl vždy jinej... nejsi trochu starej na to abys tu cintal ty svoje cinty ? *16*
  • Nejsem Veskoslav blbe a za druhé ses přiznal, že tady zasíráš hodnocením +- diskuze, jak si hraješ s IP a klikáš. Jsi ubohá nula. +- zrušit a za obviňování anonymů Veskoslavem dávat ban aspoň na měsíc. Už je to vážně nudný a ohraný.
  • "Pravdou je, že vyjma ptáků potkáte něco živého tak zřídka, že máte spíš pocit, že jde o chybu." Tak za tuhle větu palec hore!
  • Zavři tlamu Veskoslave. Kdyby jsi tu v noci neřádil s anonymy, tak to tady teď nemusím řídít.
  • "Slovácích", protože slušný Slovák nenávidí Rusáky za to, co provedli ČSR spolu s komunisty....
  • Teď ti napíšou, že jsi Veskoslav. Nestíhám ani odepsat na příspěvky a ty +- tady ůítaj fakt slušně.
  • PravyMonty
    Hele, když už chceš naklikávat, tak to dělej pořádně a nenápadně, ne že všem lidem co s tebou nesouhlasí přibude během pěti minut 11 mínusek(a naopak).
  • Ano, okupantský dobytek. Ale co bych chtěl po Slovácích, spojencích Hitlera za 2. světové, že *7* A od roku 48 do roku 89 to tady řídili Sověti. Doporučuji si zjistit něco o historii ČSR a následně ČSSR.
  • Raziel_cz
    A prodeje o kvalitě hry vypovídají přesně jak?
  • Vžyť jsem říkal, že je to blbost :-)) https://www.youtube.com/watch?v=yNGhWN4Jkwo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit