Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nebude to doufam dalsi MMMO? (ted mi pripada ze bych si mnel mozna doplnit , svoje vzdelani zahranim Deus ex 1 (2 jsem hral) abych mohl pak na tu posledni nadavat, jak byla zjednodusena *15* ).
  • Na tom obrazku je vlevo ceska SPZTKA :D lol
  • michelangelo
    V ramci logiky sveta a vzajemny provazanosti to zni urcite dobre. Jen je celkem pravdepodobny, ze se siri projektu planovanych v ramci DE:U (mobilni hry atd.) nepodari udrzet nejaka kvalitativni a ideologicka latka a cely to bude ve finale jen zdimani znacky, ustupovani a redeni puvodnich myslenek DE (cetl jsem napr. ten DE komiks a nic moc). Ale je tu i moznost, ze budou prisni a projekt temito neduhy trpet nebude .)

    Jinak zminka o novym DE potesila a konecne i datum vydani Director's Cut pro Human Revolution (sice jsem doufal, ze vyjde pred a nebo behem prazdnin, pac v blizky dobe uz nebude tolik casu si ho jeste jednou v ultimatni edici zahrat).
  • nejlepší byl stejně starej Deus s JC Dentonem. HR byl taky fajn, ale zdaleka to ve mě nenechalo tolik vzpomínek jako ?13? let starej první díl
    • michelangelo
      Nostalgie, ta ku*va v ruzovejch brejlich? Tu taky znam :)
      • jo máš recht :-D ale na svou obranu musím říct, že jsem to cca rok zpátky hrál a bylo to pořád super! Grafiku člověk neřeší a ke skoroorgasmu mi stačila úvodní melodie v menu :-D
  • kostejnesmrtelny
    PR žvanění... *7* *6*
  • este som sa k DeusEx HR nedostal ale dufam ze si to uz zahram, rozhodne ale sa tesim ze bude pokracovanie. Co sa tyka ale toho Universa tak neviem mam z toho trocha zmiesane pocity. Na jednej strane nas mozno pripravuju na nieco fakt velke a ak sa im to podari spravit tak ako to popisuju, tj vyuzit dalsie media na prezentovanie obsahu/znacky a naozaj vytvorenie dalsej urovne fikcie tak to bude super, ale na druhej strane mam skor pocit ze zatial sami nevedia co s tym, zo znackou DeusEx, a tak nejak si opatrne pripravuju podu a skusaju kam dalej sa posunut.
  • Black_Hand
    ty blbosti s universe si muzou odpostit. hlavne ze je nova hra!
  • Ten 2 roky starý deusex měl vyloženě hnusnou zaostalou grafiku, dost pochybuju, že s tím dokážou něco udělat.
    • Souhlas, typicka indie kravina
  • Jen se bojím, aby autoři dokázali udržet kvalitu. Někdy více proužků, neznamená více adidas.:)
  • http://www.youtube.com/watch?v=ZCk8ByyCsks&feature=share&list=PL3069F35FE95CA065

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit