Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 mil. kopií a neúspěch? A vychází z toho, že zisk>náklady, nebo mají hlavu ve hvězdách? Jinak jsem human revolution dohrál nedavno a ted znovu projíždím 1. díl (hlavně ten 1. díl je u mne vrcholem herního průmyslu).
    • nekromant33
      Opravte mě někdo pokud se mýlím, ale nebylo to vždycky tak, že i přes kultovní postavení mezi hráči se nikdy série zas nikdy neprodávala po milionech? Ale co už, hlavně když další vznikne. Já teď znovu projíždím HR a je to pořád stejně super i když mám vyspoilovanej příběh. Hlavně vidím kolik jsem toho při prvním dohrání přeskočil nebo nenašel.
      • Hlavně mě při prvním hraní frustrovali bossové. Když jsem to ale hrál podruhé, zjistil jsem, že každý má nějakou logickou chybu (slabé místo) a zabít je byla brnkačka i na nejtěžší obtížnost. Zvlášt Montreal byl otázkou dvou min a jednoho zásobníku do magnumu a to byl pro spoustu hráčů ohromnej oříšek.
        • pre mna osobne bol problem Namir+ prisiel som o augmentacie *1*
      • hra bola dlho vo vyvoji preto to asi nehodnotia ako velke vitazstvo....hra bola skvela a v zalohe mam stale missing link len nechapem co vlastne bude v tej uber verzii navyse?
        • rancor1223
          Navíc? Přepracovaný souboje s bossy. Nyní půjdou projít i stealth postupem. A zaintegrovaný Missing link do základní hry. Předpokládám, že i ostatní DLC budou součástí.
  • michelangelo
    V ramci logiky sveta a vzajemny provazanosti to zni urcite dobre. Jen je celkem pravdepodobny, ze se siri projektu planovanych v ramci DE:U (mobilni hry atd.) nepodari udrzet nejaka kvalitativni a ideologicka latka a cely to bude ve finale jen zdimani znacky, ustupovani a redeni puvodnich myslenek DE (cetl jsem napr. ten DE komiks a nic moc). Ale je tu i moznost, ze budou prisni a projekt temito neduhy trpet nebude .)

    Jinak zminka o novym DE potesila a konecne i datum vydani Director's Cut pro Human Revolution (sice jsem doufal, ze vyjde pred a nebo behem prazdnin, pac v blizky dobe uz nebude tolik casu si ho jeste jednou v ultimatni edici zahrat).
  • Česká poznávací značka!!! *1*
    Už se těším na další DE hru, jen doufám, že ono Universe nebude sloužit k vydojení DE značky, jako to dělá Ubisoft s AC.
    A taky bych byl nerad, kdyby kdejaká DE hra na smartphone byla brána jako regulérní díl série, stěžejní pro pokračování a pro lore.
  • nejlepší byl stejně starej Deus s JC Dentonem. HR byl taky fajn, ale zdaleka to ve mě nenechalo tolik vzpomínek jako ?13? let starej první díl
    • michelangelo
      Nostalgie, ta ku*va v ruzovejch brejlich? Tu taky znam :)
      • jo máš recht :-D ale na svou obranu musím říct, že jsem to cca rok zpátky hrál a bylo to pořád super! Grafiku člověk neřeší a ke skoroorgasmu mi stačila úvodní melodie v menu :-D
  • Na tom obrazku je vlevo ceska SPZTKA :D lol
  • Khanemis
    Skoro ten jejich koncept zní, jako by se pokoušeli udělat z Deus Ex nové Star Wars (co do rozsahu všech možných médií, skrze které se ten svět šíří dál). Poněkud odvážná myšlenka, ale na druhou stranu proč ne. Zdá se, že kyberpunk v poslední době slaví menší návrat do světla zájmu...a to je celkem fajn:)
    • Zas tak moc asi ne, ale něco jako Assassin's Creed nebo Mass Effect jistě ano (myšleno různé hry, knihy, komixy, atd.).
  • A hele... Že by se pomalu tvořila dokonalá konkurence Kyberpunku od CD project a Deus exu? Jedině dobře pro kyberpunkový nadšence *1*
  • Jen se bojím, aby autoři dokázali udržet kvalitu. Někdy více proužků, neznamená více adidas.:)
  • Black_Hand
    ty blbosti s universe si muzou odpostit. hlavne ze je nova hra!
  • este som sa k DeusEx HR nedostal ale dufam ze si to uz zahram, rozhodne ale sa tesim ze bude pokracovanie. Co sa tyka ale toho Universa tak neviem mam z toho trocha zmiesane pocity. Na jednej strane nas mozno pripravuju na nieco fakt velke a ak sa im to podari spravit tak ako to popisuju, tj vyuzit dalsie media na prezentovanie obsahu/znacky a naozaj vytvorenie dalsej urovne fikcie tak to bude super, ale na druhej strane mam skor pocit ze zatial sami nevedia co s tym, zo znackou DeusEx, a tak nejak si opatrne pripravuju podu a skusaju kam dalej sa posunut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit