Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, určitě se bavím o F2P hrách a podobných nesmyslech :D Bavím se o normálních hrách, kde jasně dominuje Playstation. Se podívej na prodeje Uncharted či FFXV na PS4, to jsou hry, které by za tu chvíli, co jsou na trhu, by byly v top ten nejprodávanějších her historie na PC. Ostuda pro PC,že?
  • Alex81
    Ty čísla? To jsou hodnocení?
  • Recenze naprosto mimo a s křížkem po funuse.

    Hra vyšla 1. listopadu, jsem majitelem původní hry a dostal jsem ji jako samostatné DLC zdarma.

    Jednalo se o sociální experiment - znepřátelené frakce argumentovali přesně těmi výroky, kterými agrumentovali prezidentští kandidáti, akorát to bylo upravené na středověký kabátek a nikde nebylo "oficiálně" řečeno, že si člověk vlastně vybírá mezi Trumpem a Clintonovou. Amík nebo politolog to asi poznal, ale nehrajou to jenom oni. Po vyhlášení výsledků voleb v USA (8. listopad - za ten týden se vlastně ani nestačilo dost profláknout o co v DLC jde) autoři hry vyhlásili výsledky výzkumu a zveřejnili jeho úmysl. Bylo zajímavé, jakého kandidáta (tj. stranu ve hře) si většina hráčů vybrala, když vlastně nevěděli, koho volí :) (včetně mě). Výsledky najdete třeba na tom steamu na stránce hry.

    Takže tahle "recenze" aniž by upozornila na velice zajímavou skutečnost hází špínu na přídavek, kterej dostali fanoušci hry jako jednohubku zdarma. Původní hře samozřejmě nesahí ani po kotníky, ale o to tady skutečně nešlo.
  • Kompost
    ked sme pri urcovani trhu tak zo vsetkych platform generuje poslednych par rokov PC definitivne najviac ziskov. polovina sla z free to play hier ako league of legends, world of tanks, crossfire a podobnych a dalsich 25% z hier na socialnych sietach. hovorit o playstation ako o urcujucom faktore trhu je kravina. ma vyrazne zastupenie, ale nema obrovsku casual hracsku zakladnu ktora nastrka vyvojarom miliardy dolarov za mikrotransakcie...
  • umíš číst? Prolezl jsi základku? Kde píší, že tyhle hry vládnou trhu? Jasně píší, že Playstation vládne trhu, což je nepopiratelné a pak jsem jasně napsal, že tam vyšly kvalitní tituly. Gravity Rush 2, Yakuza i Nioh mají přes 80% MT, od lidí pak ještě mnohem více.
  • http://bonusweb.idnes.cz/gravity-rush-2-recenze-06g-/Recenze.aspx?c=A170120_125919_bw-ps4-recenze_oz

    Ano, jsou to pecky
  • Paulcz
    To jsou vážně pecky :)
  • Pochybuju, že zrovna tyhle hry vládnou trhu. Západnímu určitě ne...
  • Lidičky v redakci. Víte, že existuje něco jako Playstation? Je to platforma, která v současnosti určuje trh. A víte, že tam vyšly v poslední době hodně kvalitní hry jako Gravity Rush 2, Yakuza 0?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit