Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Asi mám štěstí ale hra jede celkem na pohodu, vypnul sem akorát motion blur a antialiasing dal na low.  A jediný propad ze stabilních 60 fps na 33 jsem měl akorát když sem dorazil pod Stormveil Castle kde foukal vítr a byla mlha nebo co, pak se to hned srovnalo. Zatím zabitej Margit a Godrick a ani u jednoho jsem neměl fps dropy. Hraju s RTX 2080 Super, Ryzen 3600 , 32gb ram na 1440p.

  • Na RTX 3080 12gb a Ryzen 9 5950x to ve 4K jede na stabilních 60 fps pouze na médium nastavení. Toť k té naprosto otřesné optimalizaci. 

  • Gulivera84

    Me to nejde po tom patchi spustit na PS5 me asi jebne, hodi chybu a nazdar ...

  • sugyn

    Po par hodinach muzu rict ze framerate je fakt nestabilni a pri boss fightech je to hodne frustrujici.

    Prekvapilo me prehozene ovladani ktere neni moc pohodlne. Jeste nevim zda se mi chce na to zvykat nebo si to predelam podle DS3.

    Nemuzu si pomoct ale graficky se mi to fakt nelibi. DS3 a Bloodborne co bezi na stejnem enginu taky sice neni graficky zazrak ale nepusobi tak osklive jako elden ring. 

    Zajimalo by me kdo dostal ten genialni napad kdy po otevreni truhly te to portne buh vi kam kde te vse one shotuje a zatracene dlouho se dostavas zpet. 

    • Ghost47

      Past nepotěšila, no... ale prosprintovat doprava a dolů ke grace se to dá, dokonce si snad ani nikdo nestačil bouchnout. Většina potvor tě tam ignoruje, dokud jim neflákneš.

  • Podle smisenych recenzi na steamu to vypada, ze optimalizace na PC se zrovna moc nepovedla. Takze klasicky par mesicu pockam, nez to dodelaj.

    • honcka

      Navíc hromadě lidí nefungujou gamepady a nemá to podporu ultrawide.

      • Derp_1337

        Předpokládám, že Gamepady pořád nefungujou, že?


        Nvm, asi budu muset dodržet zlaté pravidlo a hru nebudu kupovat hned po vydání a vždy si budu muset počkat pár měsíců než se vše opraví... 😐

    • Je to 50:50, proste mas stesti nebo smulu a obecny vykon zeleza ani nehraje roli. Rozhodne doporucuji treba zkusit stahnout pres knihovnu kamarada nebo se pripravit na mozny refund, i kdyz uz bude vsechno (teoreticky) opatchovano. Tady je nekde hodne hluboko zahrabany pes.

      Ja chytl jeden z tech horsich problemu, kdy se mi to asi co pul minuty sekne na vterinu (hra ale bezi dal, takze mam jistou smrt prakticky v kazdem souboji). Zkousel jsem opravdu mnoho veci, ale nepomohlo nic ani trochu. Zajimave je, ze mimo tyto zaseky jsem nemel problem udrzet stabilne 60.

      Takze jsem pomerne rychle refundnul a presedlal na PS5 verzi, ktera sice nema uplne stabilni framerate, ale rozhodne se nijak neskube (moje zelezo je docela obdobne tomu co je v PS5 btw).

      Takovy obecny problem je potom urcite microstuttering kvuli DX 12 shader kompilaci, ktery ne kazdy vnima protoze se to objevi treba jednou za par minut kdyz projdes dvermi, ale toho se z nejvetsi pravdepodobnosti kvuli nature PC nezbavime.

    • nebo nastaveny zrcadlo overrated hre

      • Spíš bych řekl, že review kódy byly na konzolích, kde s tím prostě potíže nejsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit