Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuri337
    Chtěli jsme "Skyrim online" dostali jsme předražený hnůj..
    • Ani Skyrim Online jsme nechteli. *15*
      • hahahahaha
  • Pořád mě to nechává úplně chladným.
  • Kozy
    Nemůžu si pomoct ale v tý hře snad neni jediná hezká zbroj.
  • Sithard
    25€ :-D gg wp bb.. zrusili subs a aby ses udrzel s obsahem tak platis temer stejne dal :-D nejlepsi je ta fama jak o tom kazdej mluvi jako o f2p hre coz je totalne nesmysl.. kdyz to koupis na ofiko strankach tak 55€ za obyc edici bez moznosti hrat za imperialy a za jakoukoli rasu v alianci + 25€ za Imperial city + 25€ za orsinium a po vanocich vybalej thieves guild atd atd.. pekne to maj vymysleny :-D a pokud jsi trouba a jedes to pres subs a za coiny kupujes ty jejich chujoviny na shopu tak ti pak ty dlc nakonec jeste vemou az skonci subs.
    • Inquisitor
      Promiň, já už se v těch zkratkách dneska trochu ztrácim. Co je to gg wp bb? To neznám :)
      • good game, well played, bye bye

        zijes v jeskyni? *1* *1*
        • Inquisitor
          Ne jenom nehraju online, ale gg jsem věděl, jenom jsem si nebyl jistej jestli to k tomu pasuje :D
          • Je jedno co to znamená... v tomto případě je to stejně SS (super sra*ka)
  • Jsem myslel, že TES online je propadák.. Že by se to zmátořilo?
    • ne to si mysli jen lide co si pletou TES s ESO.. ;)
    • Propadak je to furt, jen museji verejnost porad krmit a udrzovat iluzi, ze po mesici se na to vsichni nevykaslali, a ze je to vlastne dobra hra. Holt, kdyz uz maji znacku TES, tak se to musi vyrejzovat dukladne, i kdyz hra pro zkusenejsiho hrace nestoji ani za rec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit