Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedno video jsem viděl asi před dvěma měsíci. Jsem rád, že je o tohle zájem. Trochu to připomíná vynikající Braid.
  • To vypadá skvěle *4*
  • Zajímavý nápad, jednoduchá arkáda...
    Panebože, v poslední době to jde z kopce...
    Indie hry jsou nějaká móda nebo co?
    Místo aby si člověk koupil třeba...teďka nevim, třeba Borderlands tak si občas někdo dokonce vybere radši hru z roku 2013 s 8-bitovou grafikou...
    Kam jsme to dospěli, že se vracíme v podsatě ke kořenům her?
    To už dneska jsou hry tak špatný? Nemyslím si, nějaký hry i za něco stojí
    • Částečně je to tak. Osobně si kupuju proklamované hry. u kterých mám alespoň jistotu kvalitaxcena. Naposledy to byly prave Borderlands 2, Hitman, Zaklínač 2 apod., chystám se na Rome 2, Wasteland 2 a Watch Dogs ale mnohem radši se teď dívám na Steam Greenlight, Kickstarter a instaluju starsi kousky. Zrovna dneska jsem si nainstaloval NFS U2 a pvni KOTOR. Indie mi prostě dává ve většíně případů mnohem víc.
      • KOTOR je pecka, co si budem říkat. :D
        Na Greenlight taky často mrknu, ale nic moc tam teda neni...
        Kickstarter je většinou nejistý, že tam třeba do toho vrazíš prachy a oni si je seberou a utečou. :D
        Jinak neodsuzuju všechny Indie hry, spousta se mi libí, třeba Fez, ale jako propagovat to a vynášet je nad hodně dobrý hry mi přijde trošku směšný...
        Když to dělaj třeba 2 lidi a udělaj skvělou hru, tak si toho cením, ale vynášet je nad ostatní, jenom proto, že jsou nezávislí, tak to teda nas*at
        • GlaDOS
          Kdo tu koho vynáší nad ostatní? Já jsem četl jen informativní článek o zajímavé plošinovce. Nic víc, nic míň.
          • Ale tak je to Indie hra a spousta lidí dneska si myslí, že arkáda je těžší než propracovaný RPG, jenom proto, že je to Indie a že nemaj moc peněz, a že u takovejch her občas nemusí moc graficky pracovat
        • Tak určitě :). Za Fez jsem na PC moc rád, chtělo by to ještě Journey a Flower :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit