Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu hru mám strašnou chuť si zahrát ale zároveň se jí bojím (nutné moře času), asi si jí "jen koupím", abych čistě vyjádřil podporu autorům zato, že dokázali "na koleně" vytvořit něco tak úžasně komplexního...
    • Mimochodem taky vám grafická stylizace hraje na nostalgickou strunu tak jako mi? Strašně mi to evokuje pocity jaké jsem měl z grafiky např. u Faery Tale Adventure 2, a ještě u něčeho, ale teď si nevzpomenu, co mi ten styl připomíná....
      • Právě kvůli zpracování a oněm "hackovacím" schopnostem bych si hru rád zkusil, ovšem cenovka nevím jestli je adekvátní 22,99€... Hrál to tu někdo? Recenzí jsem odrazen nebyl, ale stojí hra za to? Je to "zážitek" hrát? Díky.
        • GlaDOS
          Ano, hrál a zrecenzoval. Ta cenovka je docela vysoká. Sice se herní doba lehce přehoupne přes 10 hodin a herní svět je radost prozkoumávat, ale také jsem narazil na větší množství bugů, problémy s kamerou a úvod také není úplně přesvědčivý. 15 - 18 dolarů by hře myslím sedlo víc, takže bych si počkal na nějakou drobnou slevu.
      • nightborne
        Zrovna na FTA2 bych si u else heartbreak nevzpomněl, ale máš gigantický plus za to, že to vůbec znáš =)).
        • Teď jde jen o to, kde na tyhle hry vzít čas, ha!
          • nightborne
            FTA2 se dá proběhnout docela rychle, když jdeš pro tapstony a zlatý jabka na jistotu... je mi to skoro trapný, ale mám takovej pocit, že bych si pořád vzpomněl docela přesně, kde jsou =D.
            • nightborne
              Ono hlavně v době předinternetové jaksi ten čas byl, tudíž ho nevadilo topit... a zrovna FTA2 jsem dojel - jako jednu z mála her za mlada - bez návodu, a trvalo mi to tak dlouho, že nejspíš právě proto se mi vštípily do paměti snad fakt všechny ty lokace těch kamenů a jablek *1*
            • Máš pravdu, dneska v době návodů na každém rohu by se to asi dalo zvládnout bez problému. Mi jen v hlavě hrají vzpomínky na "dobu předinternetovou" a to neuvěřitelné množství času, které jsem v podobných hrách utopil "na vlastní pěst".

              Přiznávám otevřeně, ovládá mě iracionální strach *15*
      • Ježíši, srry, Ultima (VIII), fakt jsem si nemohl vzpomenout...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit