Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píšete jak idioti, zkuste si to po sobě přečíst, miliarda zkratek a co je to ksakru to MOBA ?
    • to je něco jako roba, gazdina roba :)
  • InfidelBro
    MOBA ? Multiplayer Online Battle Arena ? To je Quake Live, ne ? *12*
    • Mě se hned vybavilo MOAB z Generals. Malá sranda kterou občas upustí B2.
  • Jinak s LoL nebo Dotou to nemá nic společnýho, je to na micro orientovaná strategie ve stylu Warcraft 3 nebo World in Conflict (tomu se to podobá nejvíc, staví se jen věže po mapě a zabíraj strategický body). Máš malej počet jednotek s kýblem schopností a jedna je trochu silnější.
  • Je známá praxe v novinách ze jsou cizi terminy v članku vysvetleny
    velke diky pro krpa
  • Zkusil jsem tu jejich Alfa verzi a moc nadšeny z toho nejsem.
  • Kr.Pa
    MOBA je proste herni zanr, jako RTS nebo RPG. Jak by jste chteli tu hru nazyvat ? Dota like game? Dlouhe a nemuzete pouzit Dota, je to registrovana ochranna znamka. A ta kravina s tim pozadim ...
    • Lepší by bylo používat ARTS (action RTS)
    • Spíš je to herní mod, stejně jako třeba Capture the Flag.
    • problem je, ze ta zkratka zahrnuje vsechno od fps po 2D tymove hopsacky, tkaze je tak nejak nic nerikajici
    • MOBA je spíše podžánr RTS. Tato zkratka vznikla jenom z důvodu, že se v počátku potřeboval Riot zviditelnit, že přišel s něčím revolučním :)
      • Kr.Pa
        zanr nebo podzanr, neni to jedno?
  • Myslím, že pro TRION bylo až moc velké sousto udělat strategii a nechtělo se jim vyhazovat rozdělanou práci, řekli si uděláme moba style to teď vynáší a máme k tomu blízko. Akorát mě napadá, co za lidi v těch současných studiích je, když neumí udělat ani tak starý žánr jako je strategie.
  • Narážka na Enderovu ságu v úvodu potěšila :). Jinak ale bohužel o hru strácím zájem, doufal jsem v solidní strategii, nějaká MOBA je mi celkem ukradená...
    • Nebožátko, píše se Ztrácím se Z (zed) na začátku.

      :)
  • Pane učiteli, mám tady slovo kterému nerozumím. Co je to MOBA ?
    • http://usethefuckinggoogle.com/?q=moba
    • Taky to slyším poprvé, nicméně podle wiki je to něco jako DOTa
      https://en.wikipedia.org/wiki/Multiplayer_online_battle_arena
      • tvrdy.mar
        DotA a LoL jsou typičtí představitelé her typu MOBA. DotA a LoL jsou obchodní názvy. Dneska už také neříká Doomovka, ale FPS (first person shooter).
  • Jsem rád za každou novinku, lidi budou zase držkovat, ale odsuzovat něco už předem není úplně chytré řešení, uvidíme ;) větší bude problém s tím, že hráči živelně nesnáší novinky a změny :p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit