Přejít na výpis diskuzí

End of Nations vstala z popela a změnila žánr - je z ní MOBA

12.7.2013 19:28
Adam Homola 19 příspěvků

Čas od času se stane, že studio zkrachuje a hry se ujme někdo jiný. Občas to udělá vydavatel, občas je to kvůli studiu, ale málokdy se stane, že rozpracovaná hra změní žánr. End of Nations, která začala jako online real timeová strategie, se ale změnila a nově patří do žánru MOBA (multiplayer online...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle zanr jde zcela mimo mne
  • To je přesně co jsem chtěl aby konečně někdo udělal. MOBA kde si budu levelovat tančík. A myslím to vážně.
  • Veskoslav
    Sbohem:) Netypické MMO už tady jsou, typické MMO taky. Co nabídne toto? Ač nerad, ubírám se nadějeme k novému Generals.
  • pořád je dobře, že to nemá Petroglyph. jejich battle of graxia nestojí za nic.
  • na Trion Mám jen jednu otazku.
    Co to Kura Hulíte ?
  • Kolik už takových klonů vůbec je?
  • Přijde mi, že to je krok vzad, protože se bojej CaC, tak radši budou dělat projekt co bude žrát míň peněz a věří, že se svezou na vlně.
  • Jack1947
    Vic prosim MOBA, celkove MMO her vice rejzovat prasulky na F2p vic vic vic.
    A co neni moba at to radsi ani nevznika... pro dobro vsech.
  • Kr.Pa
    Trion nam chtel udelat prvni MMORTS ale radeji udela prvni MOBARTS. absolutne si nedokazi predstavit ani jednu z nich ve spojeni s rts
    • Spades
      Mám takový dojem, že to první bylo něco na způsob Dawn of War 2, kde máš méně jednotek, ale více hráčů, a to druhé je klasická MOBA, protože skoro všechny MOBA hry jsou RTS...
  • Takže studio Trion Worlds celou dobu pracuje na skinu pro Dotu? Děkuji, nechci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit