Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam dotaz Hral někdo s dětmi Epic Mickey 2 dvojitý zasah ? koupily jsme hru dceři a zasekli jsme se na jednom bodu a nevíme co se po nas chce .. cela rodina zkouší ale nikomu to nejde diky
  • ved to je vykradnuty SONIC... kamarat co moze lietat a nepriatel sialeny Doktor ktory sa este strasne podoba na toho zo SONICa *10*
    • Nemas pravdu darthaku, sileny doktor "The Mad Doctor" se objevil ve filmu z Mickeyem uz v roce 1933 ne-li driv, ten novej je mu velmi podobnej...

      Pokud myslis postavu "The Cream the Rabbit" tak ta pouzivala usi k letani, ne a la helikoptera, ale spise jako ptak.
  • To je Ferda mravebec ten s tim ovladacem?
  • Warren Spector mi začíná připomínat George Lucase - včera génius, dnes senil, co tvoří nesmysly, co nejsou ani pro děti ani pro dospělé. Doufám, že Mickey propadne i ve světě a Warren se vrátí k perfektním hrám, které dělal v 90. letech.
    • x_ander
      Mohl by konečně. Sice jakštakš chápu, že Warrenovi se nelíbí dnešní "násilné hry" a tak proti tomu brojí tvorbou disneyovských hříček, ale podle mě si tím jen kope hrob. Já jsem jeho veliký fanoušek, ale poslední roky jen kroutím hlavou skoro nad vším, co z něj vypadne. Když tak nechce násilí, proč neudělá nějakou čistě stealth hru, kde násilí bude omezené? Vždyť i taková hra může být vážná a dospělá, a věřím, že Warren v sobě tu genialitu stále má...
  • ringmancz
    bude videorecenze? Lukáš se na to taky těšil, ne?
    • ti jebe ne? Uplne ti musi stacit. A video si pust na YT.
  • Ja si tak rikam, jestli to nahodou neni hra pro maly deti. Tem se to nahodou muze libit a nebudou tak kritizovat jako dospelej recenzent. Proste je to urceno pro jinou vekovou skupinu ....
    • x_ander
      Já hru nehrál, ale v recenzi se autorka dostatečně zmiňuje o tom, proč hra nění ideální pro menší děti (složitost, zmatečnost...) a rozhodně ji nekritizuje jen z pohledu dospělého. Nebo jsi jeden z těch, který mrknul na číslo u hodnocení, recenzi ani nečetl, ale hned musíš kafrat v diskusi?
  • No snad aby se konecne Warren vratil k System Shocku 3, kterej by mohl byt i remakem 2. To by bylo jiny kaficko :))
  • hmm jsem to chtel koupit mladymu.. kdyz to ohlasili tak si rikam konecne neco pro deti a v cestine.... ale cim vic ukazek tim horsi pocit a tohle to dorazilo... kdyby to dali za 300,- dd.. tak se mozna rozmyslim.. ale to bude zase darda.. a na to jim kaslu.... doufam, ze to zase vyhodnoteji jako ze nema cenu delat cz dubbing... :((( ale kuli podpore dubbingu to fakt kupovat nebudu... omg
  • Raymana ještě zkousnu, ale že bych měl potřebu hrát Micky Mouse?... Děti by raději měly běhat povenku.
    • Co mas proti raymanovi? Origin je uplne luxusni, nehlede na to, co o nem kdo co rika. Vlastne byl luxusni kazdy a vzdy dal to, co jsme po nem chteli.
    • tak upalujte ven ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit