Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jáí jsem třeba rád že si takhle legálně rozšířím virtuální knihovničku jen tak dál... ( stále se to prodává za slušné peníze)

  • LadaVanBar

    Riot, GGG - ne, Blizzard jsem odhlasil po ty HK support / streamer ban controversy, natvrdo, Hearthstone, Starcraft oblibeny hry, ale sbohem a retez, Discord taky nepouzivam, jediny co, tak Ubisoft, tam HOMM3, tech se nevzdam, Paradox taky na hrane, je mi jasny, ze bejt uplne ortodoxni asi nejde, ale co to jde tak se snazim skloubit svy svedomi a hracskou vasen, her jsou mracna, casu malo, kdyby prislo z tlustejch do tenkejch, tak bych si asi vystacil i s CD projektem, e jak rikam muj nazor, nikomu nenutim


  • celoush

    Takže počítám, že Riot či Grinding Gear Games má u tebe totálního smolíka. A co si říkáš u Ubisoftu, Activision Blizzardu, Bluehole, Platinum GamesFrontier Developments, Paradox Interactive, Funcomu... a co Discord, taky nepoužíváš?

  • LadaVanBar

    Ne dekuji, jakoliv jsem pro nabourani Steam dominance na poli digitalni distribuce a fairer share pro autory her je taky chvalyhodne, tak to spoluvlastneni Tencentem me odrazuje natolik, ze mi nikdy na SSD jejich klient nesmi. Kazdeho volba, ale  ja si radsi zaplatim full ownership na Gogu.  Nektery veci se nedaj uplatit (ani hrama sadaarmo) 😉

    Navic tech starsich her za par kacek je na steamu a gogu, tolik ze to stejne clovek nestiha ani hrat 😬

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit