Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrajeme s přáteli asi v 5 lidech a je to celkem sranda. Ale sám bych si to asi nezahrál. Každopádně to lze nainstalovat jenom přes Origin. Bohužel to pak chce, aby člověk měl Epic aspoň zapnutý, ale 99,9% hry je čistě na Originu. 

  • Ty nedostatečně zorientovaný uživateli ten problém s neukládáním postupu včera opravdu byl. Jednak jsem chvíli mohl hrát jenom singl, protože online se to z důvodu přetížení serveru připojilo až na několikátý pokus (vyhodilo to i chybouvou hlášku). Pak už jsem online hrál, první 2 hry mi naskakovali úrovně a karty šlo odemykat, ale pak to zase vyhodilo chybovou hlášku, že jsem offline, ale MP šlo hrát, úrovně jsem dostával, ale karty odemykat už nešlo a v menu mimo hru se postup neukládal. Dneska už vše funguje. Prostě nečekali, že si to bude chtít vyzkoušet tolik lidí. Nicméně nechápu, jak na základě mého postu dokážeš přijít s úvahou, že jsem nepochopil, jak se odemykají karty.

  • Tak jsem si tu teď založil účet, aby tu byl komentář i od někoho, kdo tu hru skutečně hrál a hraje. Hraji tu hru od vydání, za ty tři roky mám v ní natočeno přes 2500 hodin a stále mě baví. 

    Momentálně jsou přetížené servery, protože si u EA neuvědomili, jaký zájem vydání zdarma může vyvolat. Po třech letech se stabilní základna hráčů pohybovala kolem 15 000 lidí online, nyní to číslo za den vystřelilo přes 200 000. Proto teď může být paradoxně trochu problém se dostat do hry, protože omezená kapacita serverů je naplněna. EA teď narychlo přidává servery a během pár dní by už neměl být problém.

    Pokud jde o chytráka, co si zkusil Arcade během stahování, tak gameplay v této formě odpovídá stavu hry během jejího vydání a vůbec nereprezentuje, jak hra vypadá a chová se po třech letech úprav. Arcade je také velmi jednoduchý mód s primitivní UI (daleko lépe by posloužily módy Co-Op nebo Instant Action). Každopádně hru zavrhnout kvůli minihře na ukrácení čekací doby stahování a ještě se tím chlubit online je smutné.

    Karty se odemykají, ale nejdřív si člověk musí zvolit, které karty si chce odemknout, což může učinit v menu nebo během 30 vteřin přípravné fáze před začátkem kola. Mým jednotkám úrovně normálně naskakují. Toto je jediná stížnost na neukládaný postup, co jsem od vypuštění na Epicu viděl, takže spíš bych to viděl spíš na nedostatečné zorientování uživatele.

    Jako prázdnou generickou nudu hru může odsoudit skutečně jen ten, kdo jí nedal ani šanci. Hra má desítky jednotek, skinů, hrdinů, speciálních jednotek, herních módů i různorodých map od prequelové po sequelovou trilogii. Každá jednotka má plejádu vlastních zvláštních schopností, které lze různě využívat a kombinovat, každá frakce má vlstní zvláštní jednotky s jedinečnými schopnostmi. Každý hrdina je jiný a hodí se pro jinou situaci. Každá mapa má nabízí vyžití pro každý typ jednotky. Generické na té hře není vůbec nic.

  • J.V.Stalin

    Pořád moc drahý...

  • LessPh

    Včer jsem claimnul, začal stahovat, během stahování zahrál Arcade v installeru, a zase smazal:D

    Jako špatná hra to asi nebude, ale není to pro mě. Navíc  jsem Steam exclusive... Epic je pro mě jen na business s acc.;-)

  • Evidentně je o to zájem, zkusil jsem to. Žádný šlágr, ale zadarmo ok, nicméně servery to nedávají a vypadávají online funkcionality, takže sice hrajete online, ale prakticky se základní postavou a nové karty se většinou neodemykají, protože to z 80% se neukládá postup vašich úspěchů.

  • Epic a hra od EA? No neber to všema deseti... 😂

  • TheGGG

    eee epic.... ten fakt ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit