Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohuzel si myslim, ze to bude "jen" konzolova rubacka...ale atmosfera a prostredi vyborny :)
    • Rubacka to sice nejspise bude, ale myslim, ze by nemusela dopadnout vubec zle. Hratelost ve stylu RE5 jak v coop MP tak v SP kde druhou postavu zastane A.I, Bethesda co za projektem stoji a pouzity a nenarocny UE 3.5 na kterem hra bezi jsou 3 veci z kterych citim mozny potencial tohoto projektu. A z dosavadnich screenu a videii to vypada i velice slusne po strance atmosfery. Ja jsem docela optimistou.
  • Asi mezi tím někdo vyměnil to video. Nějak jsem tam neviděl ty pochodující armády.
  • Už vím, proč sem stále chodím. Díky těmto epickým vtípkům :D
  • Brutal, popis jednym slovom, ked to bude mat taku atmosferu hra ako podalo na mna video tak no bude to ako som povedal Brutal, skoda ze to nie je styl dungeon, nejak by sa my tam hodil :), ale aj keby to a asi ako to vyzera bude gothic styl, nebude to zle, len nech to nezostane na atmosferu s tohto videa a hra bude celkom o nicom, neviem sa dockat
  • MartinKlekner
    Skvělá atmosféra! Jen tomu traileru chybi nejake vyvrcholeni
  • Core
    Velice pěkné! Tou surovostí prostředí mi to drobet připomíná staré dobré časy prvního Gothica *1*
    • Jj souhlasím :) ...vypadá to velice zajímavě ... no budu se těšit snad to nezpackaj jako každou druhou hru dneska :(...zatím to má velice dobře vypadající ambice :)..
  • no možná to není epický, ale aspoň víme, že levis má rád RPG =) *12*
    • A taky to, že je lukáš čejka epický buzík *12*
  • Kdy to ma vyjit?
    • co se podívat na video. Comming 2011
      • To vim, ale o ktery mesic jde, 2011 je siroky pojem...
  • no proti "epickejm" trailerum na WoW Cataclysm nebo na Dragon Age 2 je tenhle epičtější. Skoro jako epic box http://www.netsoc.tcd.ie/~inky/internets/epic_box.swf
  • mne sa paci ta "surovost" prostredia, pre zmenu ziadne rozpravkove farbicky ala oblivion.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit