Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato hra je výkal největších rozměrů...
  • Na tehle recenzich se pozna, kdo je redakcni otloukanek. Ten kdo je dostane na psani.
    • Jasný disk pro tebe
  • ja to jdu prubnout. budu to mit zadarmo a kdyby me to po pul hodce uspavalo, tak to rovnou leti z disku.
    • Jsi rebel!
    • Čekáš, že tě to bude bavit? Když si projdeš recenze na jiných webech dozvíš se všude, že je to nuda. Takže otázka zní. Opravdu ti to stojí i zadarmo za to to zkoušet? Ztráta času dle mě. *9*
      • To nech na něm, to že se to na jiných webech nelíbilo, nic neznamená. Podívej, všude na světě jsou všichni např. odvaření z filmové série Hunger Games, zatímco já to považuji za filmový odpad.
        • kdyby jenom odpad, ale mne to prislo jako bohapusta kopirka battle royale, trochu jiny kulisy, ale napln stejna
        • Inquisitor
          Hodnotit tohle filmoví veledílo jako odpad je ještě slušný pojmenování.
          • To víš, bral jsem to tím "klasickým" názvoslovím CSFD. *3* Knihy prý ale nejsou špatné.
            • Když člověk skončí se čtením u druhého dílu a třetímu se obloukem vyhne, tak jsou to i docela fajn knížky.
  • Mě popravdě nudil už první Dead Island.

    Po tom davovém šílenství které tu hru svého času provázelo, jsem čekal něco úplně jiného. Ono celé ta zombie manie mě už poslední dobou začíná dost iritovat.
    • vidis to moc cerne, mamrde. to bys pak mohl rikat, ze je i indie manie, rpg manie, strategie manie apod.
  • Taková srajda zarobí na konolích majland *7* To taky o něčem vypovídá...
    • Pozor pan zdědil prehrsel inteligence...
    • No tak hlavně, že neumíš ani napsat "majlant" *1* to taky o něčem vypovídá...
  • Vy jste fakt někdo čekal, že to bude dobrá hra??? *1* *1*
    • typicka konzolovka no
  • Jack1947
    Já bych byl smířlivější , defakto je to na jedno brdo a zklámání kvantita protivníků zvítězila nad kvalitou, nezajímavý hrdina - nudný klišoidní příběh, stupidita na každém rohu asi 5/10.

    Jo nedohrál jsem, ono to je hra do které se tak těžko vrací, prostě rychle odradí - jen 3 typy těch speciálních nestvůr z toho jedna co ani se nedá normálně zabít. Imbecilní hrdina co musí obcházet i sebemenší kopeček? ještě že se od téhle hry nic nečekalo.
    • Prosím tě, můžeš mi vysvětlit proč máš v každým svým příspěvku skladbu slov jako Jolanda z EzoTV? To je něco neskutečnýho najít v tom smysl...
    • Jesteze jsem od tveho komentu nic necekal *15*
      • Jack1947
        Co bys čekal v komentu k téhle hře... snadno se člověk frustruje na tomhle. *7*

        Konec zbytečných reakcí...
        • No je fakt, ze tve komenty nestojej za moc vsude... Kdybys neexistoval, o nic hodnotnyho by sme neprisli *3*
          • zatím asi nejlepší názor v diskusi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit