Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mi někdo přiblížit, jako úplnému trucksim analfabetovi, zda jsou do tohoto simu začleněny např. náhodné bouračky od AI vozidel? nebo všechna okolní auta jedou podle algoritmu dodržování předpisů a nevyjíždění z pruhu?
    Může Vás pokutovat policie? jak se řeší přejezdy dlouhé třeba 1500km? popřípadě jsou ve hře implementovány jakkékoli prvky "nenadálých situací", které se na silnici stávají?
    Díky za odpověď
  • dalsí DLC by mohlo být tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=zh2ZYSuDbpU&t=4m49s
  • Já to osobně taky zkoušel a po třech čtyřech zakázkách jsem to vzdal...dyt je to furt dojet z mista a na misto b...? kdyby me to bavilo tak delam kamionaka :) ale rozumim tomu ze svoji klientelu si to asi najde, jen bych rad rozumel tomu co je na tom tak bavi...
  • nejsem hejtr, muze mi nekdo slusne vysvetlit co na tehle hre lidi bavi? krom pekne vymodelovane mapy v tom nic nevidim :(
  • Konečně se projedeme truckem po nábřeží v Nice, a příště DLC s berlínskými vánočními trhy
  • Jak vidím tu Francii, tak si říkám, že je škoda, že tak nevypadá zbytek Evropy. Ty křižovatky a kruháče se opravdu povedly. Bylo by hezké, kdyby předělali celou mapu.
  • To teda, já budu rád, když prozkoumám tu Kalifornii v ATS a už přidávají další
  • Jako určitě pecka, ale na mě ještě pořád drahý, to chce čas ... to mi neuteče *5*
  • janzeleny
    Potřeboval bych žít ještě jeden život abych si všechny takhle skvělý hry mohl zahrát *9* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit