zavřít
...

EVE Online představuje novou tajuplnou frakci a její technologie

Jako již každoročně touto dobou se na jistém, ne tak docela zamrzlém, ostrově kdesi daleko na severu koná slet příznivců jednoho z nejdéle fungujících virtuálních světů herní historie – EVE Fanfest. A jak bývá dobrou tradicí, krom bujarého veselí, meta-her a výletů do přírody, návštěvníkům vývojáři...
 • IosephusDeciusetc... (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Je čas povýšit z Ravena Navy Issue na Golema. :) Co autor článku? Má plány na nějaký fit, se kterým by tohle zkusil?
  16.4. (9 dnů)

  reagovat

  • Migi (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Tak vzhledem k tomu že se tam bude dát vletět s maximálně cruiserama a to ještě ani ne s T3C, tak ti bude ten golem asi dost na prd :)
   17.4. (8 dnů)

   reagovat

   • IosephusDeciusetc... (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak sbalím něco menšího v záloze je Caracal Navy Issue. Jen bach na něj měl nacpat něco lepšího light arbalest missile launcher. :D
    17.4. (8 dnů)

    reagovat

 • 1001 (anonym)
  5 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Autor článku by si měl zjistit jak funguje nový engineering v Elite. V 3.0 byl předělaný. Už to není o náhodném rolu, ale o postupném vylepšení.
  16.4. (9 dnů)

  reagovat

  • CursedSlayer (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Jojo. Ruleta už to není, náhodný jsou pouze vedlejší efekty a experimentální efekty a i ty jde vynutit za menší ztrátu přízně inženýra.
   17.4. (8 dnů)

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.87.250.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.