Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.qsuc.net - česká eve online korporace
  • Edit: No né, reakce se mi šoupla kamsi jinam, to bych se na to vymísil.
  • aukce
  • tohle je hra ktera trapne zkopirovala system akce z dokonaleho wow.
    at si klidne vstoupi na burzu a to bude jejich prvni krok ke ztrate moralni soudnosti a
    JEJICH PONIZENI SPRCLEHO PSA.
    • Někdo nám tu vykakal hovénko. Fůj, to je puch!
    • Na aukci není co vymýšlet. Předpokládám, že ve Vovu jsou taky tři typy - aukce, výměna a kurýr....hm? Nebo že tam jsou aukce nějak limitované regionem. A nebo že nic z toho není závislé na nějakých NPC nebo aukčních domech.

      Že?

      Edit: A abych nezapomněl, není náhodou ve Vof možnost dražit jen jednu věc na aukci?
    • Puvodne jsem uvazoval, jestli na tento naprosty nesmysl vubec reagovat, ale nedalo mi to.

      1. Kazdy kdo hral tyto hry za prvnich 10 minut pochopi, ze soubojovy system je naprosto odlisny.

      2. Pokud je nekdo takovy ignorant, ze si to pro toto tvrzeni ani nezahraje, potom se staci zminit, ze EVE vyslo o vice jak rok DRIVE nez WOW (nemluve o dlouhe bete).
      • Mozna je pro nekoho tezke pochopit veci ktere se protinaji.
        • Pockej. To nebyl chaby pokus o trolling? Ty jsi to myslel vazne,ten svuj post?
          To je neuveritelne co za stvoreni chodi po svete *1*
        • *15* *15*
          tak toto ma pomabilo. Principialne vsetky RPG hry su si podobne. Zaklad je skillovanie. Ale inac prosimta povedz v om su tie 2 hry rovnake, teda okrem zakladnej charakteristiky RPG systemu. Hral som jedno aj druhe a nezbadal som nejake kopirovanie. Taktiez v EVE som nikoho nevidel behat na mountoch alebo naopak vo WOW v Drakovi.
          No nevadi, kazdy smie nejaky, ale doporucujem si hry najprv zahrat a nepozerat lenna upravene obrazky na google.
          • Proc mam ten pocit ze BUH pise jenom o aukci a ne o celme EVE :) nebudu se naklanet na nici stranu EVE sem hral 3 roky WOW 5.
  • Jen více úspěšných MMO, co nejsou jen vyhypované casual WOW-Clony.
  • Hru sem hrál asi 3 měsíce a pak přestal. Do low secu se mi nechtělo, moc sem se bál o svojí loď a dělat questy na agentovi me už fakt nebavilo...Eve je opravdu jiná vec, není to hra se stanovenými pravidly, je to jen na hráči co bude..můj cíl bylo dostat se do nullsecu, ale to už je fakt hardcore, znal sem člověka kterej byl pořád v depresích páč na něj velitel furt řval *1*
    Mrzí mě že sem přestal, ale už se nemůžu donutit začít hrát znovu.
    • Nezačínaj, nemá to zmysel.

      Inak fakt nechápem, čo si chcel robiť v lowsecu s 3 mesiace starým charakterom. A v 0.0 môžeš akurát tak robiť drona nejakej botovacej aliancii a vychutnávať si "time dilatation" v bitkách, kde osobné skúsenosti jednotlivých hráčov neznamenajú absolútne nič.
      • Nechtěl sem tam s 3 mesice starym charakterem robiť vubec nic, říkal sem že to byl můj cíl, možná tak po roce hraní bych se tam dostal *1*
        • Ups, trošku špatně sem to přečet. 3 měsíce není moc to je fakt, ale měl sem známýho kterej to hrál dost dlouho, nadopoval do mě pár desitek melounů a občas sem tam s nim lítal, a taky sem to odnesl *5*
      • myslim ze tvuj zaslepenej nazor nikoho nezajima
    • V mnohych ''nullsec'' je bezpecneji nez v highsec *2*
      • V highsecu se mi za ty 3 měsíce nikdy nic nestalo *5*
  • kdo by mel zajem si eve vyzkouset tak mu muzu na mail poslat 21 day extended trial
    • no jasne, ale to je pro kamose prece ;) co z toho free mesic? :D
      • pro pozvaneho cloveka je to 7dni trialu navic a pro me je to mesic
        • Mesic jen v pripade,ze si tvuj ''kamos'' po trialu alespon jeden mesic zaplati. Jinak nic.
  • Sakra uz je mi to trapne porad opakovat,ale v EVE se da platit herni menou za hrani. A velka cast aktivnich hracu to vyuziva. Tudiz hned prvni veta v clanku je ponekud nepresna. V EVE je velka cast zisku za koupi pilotnich licenci(PLEX),ktere pak lze prodat ve hre za ingame penize. Nebo si je nechat a prodlouzit si svou dobu.V konecnem dusledku je to mozna jedno(tak nebo tak se ty penize vrazi do PLEXU),ale pro pripadne zajemce o hru je to myslim dulezite.
    • Pokud nemas nejakou poradnou masinu kterou ses schopen sudlit mise lvl 4 bez problemu tak to neutahnes za herni penize nevim cenu k dnesmu dnu ale urcite bude 300-400 mil a nafarmit takovej balik neni zase tak uplne jednoduche pokud se neco nezmenilo od te doby co EVE nehraju *1*
      • Jenom na PI si člověk může vydělat 300M ISK za měsíc.
    • dotaz.. ty to vyuzivas?
      • Ano,obcas to vyuzivam. Ale rozhodne ne kazdy mesic. Nejsem nejaktivnejsi hrac.
      • ja s timhle zpusobem platby v eve zacinal. ted si eve platim za normalni penize a ingame menu investuji radsi do pvp. nerad totiz farmim :)
  • Pred pár dňami so si po pol roku obnovil jedno konto aby som zistil, či by ma to zase trochu nebavilo. Hmm, nie. Po troch či štyroch rokoch hrania tam skrátka nie je nič nové, čo by som mohol skúsiť.

    Dnes už si ani nepamätám, čo ma na tej hre v minulosti bavilo. Neskutočný spam v local kanáloch vo veľkých systémoch, postovanie rôznych internetových mem, obrovský prílev teenagerov alebo iných detí, ktoré vypisujú všetko v nespisovnej angličtine a primitívnymi skratkami kedy každé slovo končí na z. Každá veta obsahuje lol, rofl a podobné infantílnosti... K tomu kopa designových chýb a nepohodlný ui, ktorý vytvára veľa možností na scamovanie, hackovanie a botovanie, tragický balans medzi jednotlivými rasami v pvp, neskutočne repetitívne pve, neefektívny boj proti rmt... a k tomu pridajte celkovú atmosféru nedôvery v hre (asi toto niektorí chudáci považujú za hc).

    Osobne nemôžem nikomu odporučiť aby začínal hrať túto hru ak neplánuje casual gaming hlavne s rl priateľmi. Ak si myslíte, že budete súčasťou "niečoho omnoho väčšieho," no tak to asi áno, veľkého botovacieho biznisu kde väčšina veľkých aliancií je napojená na rmt stránky a zvyšok na ccp a profitujú z insider informácií.

    Nepredpokladám, žeby sa to niekedy zmenilo k lepšiemu.

    *11*
    • A to mi pověz, které MMORPG nemá tyhle neduhy?
      • Priznám sa, že eveo je jediné mmorpg, ktoré som hral takú dlhú dobu, takže zo svojho pohľadu to rozhodne nemôžem zodpovedne porovnať. Ani už nebudem môcť, lebo predpokladám, že je to typické pre väčšinu týchto hier ako naznačuješ - a teda ma tento žáner už vôbec neláka.

        Jednoducho už mi to za to nestojí sledovať ten nekonečný spam "omgz, rofl, lolz, no u" a ďalších infantilných memov v kombinácii s ignoranciou ccp a strkaním hlavy do piesku ak ide o rmt/boting apod.
        • Samozřejmě, to dost štve i mě, ale stačí najít nějakou inteligentnější korporaci a mít schopnost hydioty ignorovat :)
    • prijde mi ze si eve nikdy nehral
      • Pod to se klidne podepisu.. +1
        • A podpíšeš sa pod blbosť.
    • Ctyri roky hrajes neco co je dle tvych informaci takovy odpad? Da se po prvnich dvou vetach tvuj post jeste brat vazne?
      Neda.
      • To vieš, keď sa na to pozrieš s odstupom času, budeš to hodnotiť inak. Možno budeš dokonca aj ľutovať čas, ktorý si pri tej hre stratil ako ja.
        Alebo sa budeš snažiť presvedčiť sám seba, že to za to stálo, aj keď to nebude pravda. No vlastne je to jedno, ten čas ti už nikto nevráti.

        Každopádne všetko čo som v poste napísal je pravda a pochybujem, že sa na tom v dohľadnej dobe niečo zmení.
        • Zajimave kolik lidi zrejme(soude dle plusu u tveho prispevku)pozna ze je nejaka hra ztrata casu az po nekolika letech. Nuti me to k zamysleni. Ne nad sebou,ale nad svetem kde zijeme.. *2*
        • Vsechno co pises chapu. Tedy chapal bych. Kdyby jsme se bavili o mesici,dvou nebo dejme tomu o 3 mesicich hrani. Ale po nekolika letech? To vypovida spise o necem jinem.
          A mimochodem-hra (jakakoliv)muze mit milion neduhu a presto muze byt zabavna. A stejne tak remeslne dokonala hra bez chyb muze byt nekutecne nudna. U her je osobni zkusenost ''nutna''.
  • Jedna z častých mílek o EVE je, že 14 dní starý char nedokáže nic. Opak je pravdou. Sám jsem EVE dlouhou dobu hrál a i když už asi dva roky nehraju, stále EVE sleduju, protože to je opravdu neskutečná "hra". Kdo pochopí polovinu aspektů hry, nestačí se divit. Kdo v EVE ovládá všechno, je bůh, ale nikoho takovýho neznám. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit