Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 17 článků o Eve Valkyrie. Skoro rok a půl od vydání. Stále žádná recenze! Proč? Chybí v redakci VR, nebo to má nějaký jiný důvod?
    Snad to nedopadne jako s Eve Online (61 článků, 14 let, 0 recenzí)..
  • koupil bych si to ale co jsem koukal tak podle steam charts to v tuhle chvíli hraje 5 lidí. Pokud se jedná pouze o multiplayerovou hru s tak malým počtem hráčů tak od toho dávám ruce pryč. Nebo může někdo ohodnotit kdo hru hraje jak je to s počtem hráčů ?
    • Spades
      Problém je v tom, že Steam Charts ukazuje jen lidi na steamu a (relativně) spousta lidí hraje přes Oculus Home, protože je to tam levnější a lépe se to z Oculusu spouští.
      • já mám HTCčko takže je steam pro mě jasná volba. Ale takže předpokládám že servery jsou všechny stejné pro každou platformu ?
        • Spades
          Jo, měly by být spojené. Není tam žádný důvod, proč by nebyly.
          EDIT: Dokonce to vypadá, že je crossplay i s PSVR
          https://www.polygon.com/2016/4/21/11477562/eve-valkyrie-cross-platform-play
          • nevim proč nemuzu reagovat na poslední komentář. Ale jinak u star citizen si asi stejně nakej pátek počkáme než bude oficiální podpora VR ale zrovna u star citizen je krása v tom že hratelná plocha bude tak obrovská že narazit na hráče bude chít opravdu štěstí a svim způsobem to vlastne takový singleplayer bude :D Už aby vysla Alpha 3.0.0
            • Spades
              Já si chtěl zahrát everspace, ale nějak mi tam to VR nejde zaponout.
          • hmm tak možná pořídím ikdyž já jsem spíš na single a za mě se těším na Fallout 4 a snad i časem ten Skyrim který snad na PSVR nezustane moc dlouho.
            • Spades
              No single bych bral taky. Zatím to ale vypadá, že všechny podobné hry jsou MP.
              EVE VR, Elite Dangerous, Star Citizen.
              Chtěl bych takového VR freelancera.
  • koupil jsem kupon na ebay v prepoctu za 330kc... Dat za to plnou cenu co chtej na storech byl bych opravdu nas*any... Ctyri chudy singl mise, ktery kdyby byly s pribehem a byt jich vic tak se ve VR vratim dvacet let zpet na Amigu kde na trech disketach byl uzasnej Wing Commander... Multak neni spatnej, je tam dost slusnejch bootu a par lidi tam potkas tez... Jinak co se VR zpracovani tyka, je to asi best co zatim bylo... Kdyz nevezmu v uvahu modifikaci Alien Isolation...
    • Bot je zkratka slova robot a nikoliv roboot.
  • Spades
    Hmm sem si to týden zpátky koupil na Oculus Store :D
    Docela mě zklamala absence Single Player. Ta tutorial mise byla naprosto skvělá, trocha příběhu by té hře neuškodila.
    • Opravdu Everspace, at delam co delam na Oculu nerozchodim... :(
      Najdi si me na Oculus home ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit