Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Když tak Masaryk University Brno ... *7*
  • Masaryk Univerzit Brno zní tak hezky cesky
  • Blue.Shark
    Mně se třeba líbilo, jak byl tenhle problém vyřešený v knížce Flotila Země. Lodní počítač sledoval dění kolem lodi a přehrával pilotovi korespondující zvuky, aby mu usnadnil orientaci.
  • Then grab your gun and bring in the cat.
  • Nothing but the rain!
  • What do you hear, Starbuck?
  • wenceslaus
    Myslím, že by těch 10% (snad i víc - prakticky vše, co se týká hráčovi lodi) šlo nějak vyšperkovat – přidat pár „cool“ sci-fi zvuků... je tam taky přeci hafo přístrojů a nutnost komunikace, takže ticho by určitě nebylo.

    Rozhnodně jako možnost, alternativu k těm úplně nerealistickým..
  • walltar
    Problém že dojem boje ve vesmíru by byli zvuky, které prostě budou znít hrozně ... 90% neuslyšíš nic a těch 10% bude jak přes plechovku. Je to sice pěkná teoretická představa, ale pokud by si tak měl hrát několik hodin tak potěš pánbůh.

    Já radši nerealistický zvuk, který dobře zní a užiju si ho, než šumění, mumlání a nezřetelné bouchání.

    Imho nejlepší by bylo kdyby hra měla možnost toho aktivovat v nastavení zvuku ... Lidi co dělají Star Citizena o něčem podobném přemýšleli a tvrdili, že by to ani nebylo tak těžké. Ale jestli to tam nakonec bude ... kdo ví.
  • wenceslaus
    Poslední, co jsem o tom četl bylo něco jako; Chtěli bychom, ale zatím netušíme jak....
  • wenceslaus
    Mno, nevím. To by chtělo asi širší průzkum. Osobně mi přijde, že nějaký konsenzus by chtěla naopak většina. Ty zvuky vyvolávaj dojem simulace Me162 a ne boje ve vesmíru.
  • wenceslaus
    Jinam se to asi nehodí... tady je pár obrázků ze zrušené MMO World of Darkness:
    http://wodmmo.ru/world-of-darkness-posleslovie/

    A tady 33stránkový popis hry (alfa-tester manual?)
    https://disk.yandex.com/public/?hash=jBtVWEj6jI1LSCSyKH/rkotjmHYrHtsl%2BdOXr8sZT3o%3D
  • walltar
    Ty vole ti trollové jsou rok od roku horší a horší. Trochu by to chtělo myslet u toho trollení ...
  • jo vole, spravne. ses prvni kto si to vsiml a ze kolik tady borcu na mne reagovalo.
    borci cestin proto neprechylujou, neumi to, na zakladce se to nenaucili
  • Kedaro
    Úplné ticho by tam být nemuselo, třeba jako v Battlestar Galactica. Z toho videa mi přijde jako by ty kanóny střílely jako v nějakém FPS, kdyby nebyly vůbec v kosmu.
  • walltar
    Pochybuju, že se tak někdy stane ... třeba já o realistické zvuky ve vesmíru nemám nejmenší zájem. A lidí, kteří je chcou je celkem menšina.
  • Kedaro
    Kdy konečně někdo udělá ty zvuky ve vesmíru pořádně..
  • 3. získali hereč-KU Katee Sackhoff-OVÚ
    myslíš -ovou Sackhoffovou
  • promin, ja nerozumet, ty chtit napsat
    Zavrit huba a tahnout?

    ja nerozumet kdyz vy sklonovala, to divna, moc divna
    inteligent lide nesklonovat, really ne sklonovat slova
  • God-of-War
    Zavři hubu a táhni. *5*
  • ja cesti, ty mit obrazek masaryk ale vy mit Masarykova univerzita v Brně a ne Masaryk Univerzit Brno?! to byt zahada proc, to vy muset zmenit, vy muset byt modern, no ova, vy muset psat bez ova

    jinde lepsi lude tam psat vez ova, Masarykova zni tak hloupe, velice hloupe, cesi asi ne byt velice chytri narod kdyz psala jmena tak hloupe

    vy divna naroda vy davala ku jmenam a ova, a jina zverstva, divna, vy mooc divna. nemoderna, velic nemoderna vy narod gramatika

    my se spolu smat cestina!
    ha ha ha
    hloupa cestin, hloupa cesi, menit jmena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit