Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dneska se roguelike stalo tuším synonymem pro permadeath. Myslím že přesnější termín by byl roguelite
  • co presne vam zostane po smrti? (iba kredity, ci aj perky, vylepsenia?)
  • to je single player hra? v clanku to neni nikde spomenute ale z obrazkov popisu a videi to vyzera ako single.
    • taky jsem to nepobral co to je?
  • Jack1947
    Vesmírné DS kdy se rovná každému průzkumu smrt a ponaučení. I ty "duše" tam jsou... *3*
  • Mě teda moc nechytla. Stereotypní jak blázen, ačkoliv potenciál s RPG prvky a výbavou je obrovský...
    Holt mám asi moc rád grind a expení, a nějakých deset skillů mě nevytrhne :/
    • Krapet si protiřešíš. Pokud máš rád grindění a expení, tak je tahle hra právě pro tebe. Pokud máš rád hlubší a náročnější mechaniky tak je to věc jiná, ale otom ty ses vůbec nezmínil.
    • Grind a expeni nema rad nikdo.
      • Jason_dinAlt
        A není třeba tak oblíbené Diablo založené defacto pouze na grindu?
      • ale ano, je to japonskej (nebo spis asijskej) narodni sport, oni takhle i pracujou
        • Ano, zapomnel jsem dodat, ze bys musel bejt jebnutej japonec, kterej to ma jako praci a doufal, jsem, ze je vcelku jasny, ze to je tema samo o sobe. To co jsem rekl tedy stale plati: Epeni a grindeni nema rad nikdo.
          • Já hraju zásaně hry kde můžu expit / grindit. Zajímavé je, jak někdo ví nejlíp, co mají rádi a neradi ostatní ....
            • Diť on sám aní neví co má rád...
  • Možná po tom sáhnu, ať si zpříjemním čekání na Star Citizen. :)
  • MickeyMutant
    Místo "rouge like" by všude mělo být "roguelike" (originální hra se jmenovala Rogue). A zajímalo by mě, jestli to Pavel Skoták opravdu hraje v rozlišení 1280 x 1024, jak naznačují screenshoty. To by byla celkem kuriozita. Že by nějaký starší 19‘‘ LCD panel?
    • nightborne
      Refreshni stránku!

      (Krom toho, co ty víš, jestli ta hra v jistých aspektech třeba vážně nepřipomíná pudr)
      • MickeyMutant
        Člověče, máte v redakci neuvěřitelný vychytávky, stačí F5 a chyby jsou fuč!
  • No pěkný hele. Pěkná hra. A taky jste u hraní cheatovali jak konkurence na Hrej? :D *4*
    • Cheatovat u rogue-like hry, ztratí hraní úplně význam *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit