Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem big alfu na PC, a bohužel musím konstatovat, že dva dny hraní mi stačily. Jak již tu bylo řečeno, není to příliš trvanlivé. Po pár hodinách hra začne celkem zásadně nudit, nedokázal jsem přesně přijít na to čím to je, ale podobně to cítili i kámoši.
    A to MP i COOP hry normálně hraju ve velkém.
  • Jack1947
    Bude to hlavně Mp hra a ta zas tolik příběh nepotřebuje no... důležitý je tam ten COOP. Je to hodně přesvědčivé že to asi fungovat nějak bude. L4D z toho tolik nevidím i když to funguje na podobných mechanismech.
  • Tak snad tentokrát nebude technická stránka tak tristní jako u L4D.
  • Napad zajimavej, ale nevim jak dloho by me bavilo byt jeden z lidi proti monstru, nebo naopak monstrum a stale dokola... Neprijde mi to moc trvanliva zalezitost.
    • Nemyslím si, že by to měla být jednohubka. Left4Dead je podobně prostoduchá (byť tam jsou navíc počítačem ovládaní Z's) a já osobně mám v L4D1 nahráno přes pětset hodin, ve dvojce jen o málo méně. *4*

      Spíš mám obavu, že kvalita zážitku bude zcela závislá na tom, jakou partu pro hru člověk najde, ale to bylo v L4D taky.
      • Tilwaen
        Zde to bude mít ještě i tu výhodu, že když se dlouho budeš trápit s tím, že nikoho solidního nemůžeš najít, prostě navlečeš kůži monstra a pojedeš sólo *4*
    • Single (jestli tam něco takovýho je) určitě. Ale ruku na srdce, všechny primárně multiplayerový akce jsou dost na jedno brdo. Ale to nic nemění na faktu, že takový CS se hraje už nějakejch 15 let a nevypadá to, že by hráčům vadilo bejt střídavě akorát terorista a policajt a snažit se vyklepnout druhej tým.
    • Také si myslím, že to bude záležitost na jedno odpoledne.
  • Tilwaen
    Právě tuhle obludu mohli pojmenovat sami hráči, když v hlasování dostali na výběr z několika jmen.

    To je na nic, když jsou jména předvybraná. Měli to nechat v režii hráčů, potom to mohl být třeba Chuck Norris nebo nějaké milé zvířátko z ranné verze No Man's Sky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit